xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Balık Burcu Erkeğinin Aşk Hayatı

0 1.404

Balık burcu erkeği, sıcak ve samimi davranışlarıyla bir kadının gönlünü fethetmekte zorluk çekmeyecek olsa da bu konuda pek girişken değildir ve uzun süre yalnız kalabilir. Aşk adamı denilebilecek biridir aslında ama aşkın peşinden koşmaz. Bir kadını önce kendisine nasıl yaklaştığına, sonra da ne kadar süreyle bağlı kalacak gibi göründüğüne göre değerlendirir. Balık burcu erkeği aşk hayatında romantik, hassas ve biraz da karmaşık biridir. Ona ihtiyaç duyduğu sevgi ve güveni sunacak bir kadın bulduğu zaman onu mutlu etmek için herşeyi yapabilir.

 

Balık erkeği güçlü sezgilere sahip biridir, her türlü imayı rahatlıkla anlar. Ayrıca oldukça alıngan ve kırılgandır, onunla beraber olmak isteyen bir kadının söylediklerine çok dikkat etmesi gerekir. Bu adamın ilgisini isteyen kadın onunla ilgilenmeli, kendisine verdiği değeri sözleri ve davranışlarıyla belli etmelidir.  Onu sevdiği ve güvendiği sürece partnerine bir prensesmiş gibi davranır ve onun hayatının erkeği olduğunu hissetmek ister. Duyguları değişken olduğundan davranışları da birdenbire değişebilir. Sakin ve uyumlu bir adamdır. Güçlü sezgileri sayesinde bir kadının nelerden hoşlandığını anlar ve ona göre hareket eder. Derin duyguları ve kafasında bazen karamsarlığa dönüşebilen endişeleri vardır. Bilinçli olarak değil, doğası gereği gizemlidir. Genellikle biraz içe dönük ve melankoliktir.

Balık burcu erkeği aşk hayatında partnerini önemseyen, ona verdiği sözlere ve ondan gelen isteklere duyarlı bir adamdır. Kadınları anlamaya çalışır ve onlara değer verir, hoşlandığı kadına uyum göstermeye çalışır. Çatışmayı, zorlanmayı sevmez. Ne kadar aşık olursa olsun sıklıkla tartışmaların olduğu huzursuz bir ilişkiyi sürdürmekten hoşlanmaz. Kendisine abartısız ama devamlı bir şekilde ilgi ve sevgi gösterilmesini ister. Otoriter, katı kadınlarla pek anlaşamaz. Sanata eğilimli olduğu için partnerinin de herhangi bir sanatla veya sanatsal aktivitelerle ilgilenmesinden hoşlanır. Zengin hayal gücü ve duyarlılığıyla mükemmel bir aşıktır ve 12 burcun erkekleri içinde hayatındaki kadını mutlu etmek için en çok gayret gösterenidir.

Balık erkekleri romantik olurlar ama bu onları sağa sola mavi boncuktan alıkoymaz. Fakat, aşka ve aileye önem veren yapılarından ötürü olsa gerek, tek gecelik ilişkilere pek meyilli değildirler.

Balık burcu erkeğini elde edebilmek için güzel sözler, şiirler veya romantik hediyelerle onun ruhuna hitap etmeye çalışmalısınız. Hayal ettiği tarzda bir atmosfer yaratmanız çok hoşuna gider, böylece onunla romantik saatler de geçirebilirsiniz. Sadık, sevgi dolu ve huzur veren bir kadın onu çok mutlu eder. Kadın onu sevgisi ve yakınlığıyla sarmalı; onu eksik yönlerini kendisine hissettirmeden tamamlamalıdır. Sevgilisiyle romantik bir ortamda sohbet etmekten, yemek yemekten, dans etmekten hoşlanır. Yapay davranışları, çıkara dayalı ilişkileri sevmez. Oldukça sabırlı ve affedicidir, kendisine yapılan hataları bir noktaya kadar görmezden gelebilir. Ama iyi niyetinin kötüye kullanıldığını sezerse birden yüz de çevirebilir.

Balık burcu erkeği hangi burçların kadınlarıyla anlaşır?

Başak burcu kadını Balık erkeğinin kendisini anlayan bir kadınla uzun süreli bir ilişki yaşama arzusunu karşılayabilecek yapıdadır.

Kendisi gibi huzura ve romantizme önem veren Boğa kadınıyla mutlu olabilir.

Bu tutku dolu, romantik erkek Yengeç burcu kadınıyla güzel bir duygusal ilişki kurabilir.

Balık burcu kişileri daha çok su (Yengeç, Akrep, Balık) ve toprak (Boğa, Başak, Oğlak) grubu kişileriyle iyi anlaşırlar. Hava ve ateş grubu mensuplarıyla ilişkileri sorunlu olabilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.