xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Fethiye Paspatur Çarşısı: Şemsiyeci Geldi Hanım!

0 1.012

Fethiye’de gezilecek yerler listelerinde yer almayı hak eden renkli, keyifli, eğlenceli bir çarşıyla tanıştırmak istiyorum sizi sayın ziyaretçiler; Paspatur Çarşısı ile. Bu geniş çarşıya aç olarak gitmenizi tavsiye ederim, akşam yemeği için mesela, çünkü yemek yiyebileceğiniz güzel yerler de var. Saliha Sultan var örneğin, biz orada gördüğümüz nezaketten ve yeyip içtiklerimizden memnun kalıp 2 kere gittik. Bu pastane – kafe – fast food tarzı yer hakkında ayrıca bir yazı yazacağım. Esas konumuza gelince; Fethiye Paspatur Çarşısı karnımı doyurayım, birkaç dükkana göz atayım, hediyelik bir şeyler bakayım derken birkaç saatin su gibi akıp gidiverdiği enerjik bir mekan. “Şemsiyeci geldi hanım” ifadesinin sebebi ise çarşının bir bölümünün tavanında renk renk bir sürü şemsiye olması. Onların olduğu yerden girerse daha ilk başta keyifleniyor insan.

 

Gece hayatını seviyorsanız çarşının yakınında barlar da var. Geniş, yüksek sokaklardan oluşan çarşı Fethiye’de tatil yaparken gördüğümüz birçok yer gibi, epeyce tenha sayılırdı maalesef. İnsan turistik yerlerde iş yapanlar için bir yandan “Yıllarca attıkları kazıkların bedelini mi ödüyorlar?” diyor, bir yandan da o kadar yatırıma üzülüyor. Bu bir tek işletme sahibinin sorunu değil ki, bir sürü insan ekmek yiyordur buralardan. Ama şunu da söylemek istiyorum; birisi bize eğer durum böyle olmasaydı bu tatilde 20 liraya yediğimiz şeyleri 30 liraya, 40 liraya yemek durumunda kalacağımızı söyledi. Bazı mekanlarda, bir bardak biranın fiyatının mesela, saatler ilerleyip de insanlar kafayı bulmaya başlayınca ikiye katlandığını söyledi. Bunları düşününce sinir oluyor insan, yine de insanların umut bağladıkları işlerinin kötü gitmesi fikrinden hoşlanmıyor.

Fethiye Paspatur Çarşısı from Binkelam on Vimeo.

Neyse ne diyordum, Fethiye Şemsiyeli Çarşı diyordum; oralara tatile giderseniz görmekten keyif alacağınız bir yer olabilir diyordum. Tatil yerlerinin çoğunda olduğu gibi bohem tarzı kıyafetler var, çeşit çeşit hediyelik eşyalar, gözlükler, giyim eşyaları, ayakkabılar, takılar, dekoratif ev aksesuarları, halı ve kilimler, el emeği ürünler ve daha bir sürü şey. Neşeleniyor insan burada, kendine özgü bir havası ve renkliliği var. Fethiye’ye giderseniz mutlaka gidin bir dolaşın derim.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.