xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

İkizler Kadını – Aslan Erkeği Aşk Uyumu

0 6.218

Aslan burcu erkeği – İkizler burcu kadını ilişkisi çok canlı, eğlenceli, sosyal ve sevgi dolu iki insanı bir araya getiren bir ilişkidir. Bu kozmik kombinasyonun her zaman mükemmel sonuçlar vereceği söylenemez tabii ki, her ilişkinin kendi dinamiği vardır ama burada kişilerin farklı yönleri birbirini tamamlar, bu da herhangi bir beraberlik için bir nimettir.

İkizler kadını – Aslan erkeği beraberliğinde kadın erkeği yaratıcı ve romantik bulur ve onunla birlikte iken asla sıkılmaz. Erkek de kadının kişiliğinin eğlenceli yanından hoşlanır ve dışa dönük enerjisiyle ona ilham verir.

Aslan erkeğini İkizler kadınına doğru çeken şeyleri görmek çok kolaydır. Bu kadın oldukça zeki, konuşkan, ilginç, sosyal olarak rahat bir insandır ve doğal bir şekilde flört eder. İkizler kızı da onun doğuştan gelen güçlü, ağırbaşlı, otoriter havasından etkilenir. Erkeğin ateşi ve tutkusuyla kadının hayal gücü ve eğlence anlayışı bir araya geldiğinde ortaya ilginç bir eşleşme çıkar.

Bu ikilinin arasında güçlü bir çekim oluşmasına yol açan unsurlar açıkça ortadadır. İlişkilerinde daha az net olan şey, her birinin diğerine bir ilişkide gerçekten ihtiyaç duyduğu şeyleri sunup sunamayacağıdır. Erkek kendisine neredeyse tapılmasını ister. Kadın onun egosunu şişirecek doğru sözleri bulup söyleyebilecek biridir ama erkek er veya geç onun samimi olmadığını, kendisine duymak istediği şeyleri söylediğini anlar.

Öte yandan İkizler kadını, değişken ruh halleriyle de, çok sayıdaki farklı ilgi ve düşünceleriyle de baş edebilecek esnek yapılı bir sevgiliye ihtiyaç duyar. Fakat sabit bir işaret olan Aslan, değişmekten hiç hoşlanmaz. İkizler burcu kadını – Aslan burcu erkeği ikilisi bu yüzden sorun yaşayabilirler.

İkilinin potansiyel problemlerinden biri de kadının aşkta kolayca kararsızlığa düşebilen biri olmasıdır. Bu kadın biraz çapkın, biraz flörtöz bir tiptir. Aslan erkeği başlangıçta onun gibi nitelikli, çekici bir partneri olmasından dolayı heyecan duyar ama, işi ileriye götürmese bile, flörtçü davranışlarından ötürü yaralanır.

Bu ilişkide erkek tarafı kontrolcü ve patronluk eğilimi bir insandır ve gerçekten hayattaki pek çok şeyi kontrol edebilir ama bu kadın onlardan biri değildir. O aynı zamanda derinden, samimi bir şekilde seven bir erkektir, aşık olduğu zaman ilişkisine bütün ruhunu verir. İkizler kızı kendisinden sıkılıp da mutluluğu bir başkasının kollarında aramaya kalkarsa harap olur. Ama çok gururlu biri olduğu için bunu mükemmel bir şekilde saklayabilir.

Şunu da eklemek gerekiyor: İkizler kızının parıltılı bir doğası bir vardır, o, sosyal ve dikkat çeken biridir ve özgür ruhludur. Sahiplenici, hükmedici ve biraz da muhafazakar bir yapısı olan bu adam, onun bazı davranışlarını yanlış anlayabilir ve karşı cinse olan her türlü yaklaşımını bir flört girişimi olarak değerlendirme hatasına düşebilir.

İkizler kadını ile Aslan erkeği arasındaki ilişki tamamen pürüzsüz değildir, hiçbir ilişki öyle değildir. Fakat onlarınki, ikisinin de bir parça çaba göstermesiyle pürüzsüz bir şekilde ilerleyecek bir beraberliktir. Egolarını bir kenara koymayı, ortada buluşmayı başarabilirlerse, aralarındaki tutkunun da yardımıyla, burçlar kuşağının en mutlu eşleşmelerinden birini oluşturabilirler.

Cinsel hayatları gayet keyifli ve renkli olur. Dinamik bir ikilidirler ve beraber dışarıya çıktıkları zaman çok eğlenirler. İkisi birbirlerini gerçekten çok iyi tamamlayabilirler. Aralarındaki tutku ateşinin sönmemesi için biraz çaba göstermeleri yeterli olur.

Bunlar Da İlginizi Çekebilir:

İkizler kadını – Kova erkeği 

Yengeç erkeği – İkizler kadını 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.