xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Koltuk ve Kanepe Bakımı İçin Tavsiyeler

0 1.408

Bazen aylarca taksit ödeyerek aldığınız mobilyaların kısa sürede eskimesini istemezsiniz, değil mi? Mobilyaları uzun süre kullanmak için yapılması gereken şeylerden biri kaliteli mobilyalar almaksa, bir diğeri de onlara iyi bakmaktır. Aşağıda koltuk ve kanepe bakımı konusunda bazı tavsiyeler göreceksiniz, bunlara dikkat ederek bu sık kullanılan mobilyaların daha uzun ömürlü olmasını sağlayabilirsiniz.

Koltuk tarzı eşyaları döşemelik kumaşların zarar görebileceği yerlere koymamak gerekiyor. Bu tip eşyalarınızı doğrudan güneş alan yerlerden ve yemek pişirme alanlarından uzak tutmalısınız.

Çok kullanılmayan koltuk ve kanepeleri bile belli aralıklarla temizlemek gerekir. Çünkü üstlerine yapışan toz ve kir parçacıkları, müdahale edilmezse yüzeyi aşındırır.

Koltuk temizliği için rastgele temizlik ürünlerini değil bu iş için özel üretilmiş ve kalitesinden emin olduğunuz deterjanları kullanmakta fayda var. Deterjan kullanmayı tercih etmiyorsanız Arap sabunuyla da silebilirsiniz. Ilık suyun içine biraz Arap sabunu atın ve temiz bir havlu bezi bu karışımla ıslatarak koltuklarınızı silin. Bu yöntem kumaş koltuk için de, deri koltuk için de uygulanabilir. Sonrasında çok iyi bir durulama yapmalı, son olarak da mobilyayı kurulamalısınız.

Klasik bir koltuk – kanepe temizliği yöntemi de bu eşyaları ılık suda eritilmiş beyaz kalıp sabun ve havlu kumaşından temiz bir bezle silmektir.

İnternet ortamında kanepe ve koltuktaki lekeler için çözüm önerileri bulabilirsiniz. Lekenin cinsine göre farklı malzemelerle uygulanan bu yöntemlerin etkili olması için lekeye en kısa sürede müdahale edilmesi gerekiyor. Kullanacağınız malzemenin zarar verip vermeyeceğini anlamak için önce küçük bir noktada test yapmanızı tavsiye ederim.

Kumaş kaplı mobilyaların üstünde gazete, dergi vb. bırakmayın, mürekkebin kumaşa geçmesi riski var çünkü.

Döşemelik kumaşların üstündeki lekeleri hoyratça ovmayın; bu lekenin yayılmasına ve kumaşın renginin bozulmasına yol açabilir.

Koltuklarınızı pahalıysa, sizin için değerliyse, epeyce kirlendiklerini düşünüyorsanız iyi bir koltuk yıkama firmasıyla görüşüp koltuk ve kanepeleri işin uzmanı olan kişilere temizletmeniz iyi olur. Bunu belli aralıklarla yaparsanız mobilyalarınız zaman içerisinde üstlerinde birikmiş olan kirlerden, mini mini birtakım organizmalardan, tozlardan tamamıyla arınır. Derinlemesine bir temizlik için arada bir bu yola başvurmakta fayda var.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.