xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Kova Burcu Erkeğinin Aşk Hayatı

0 1.621

Etkileyici bir konuşma tarzı olan Kova burcu erkeği aşk hayatında ciddi ilişkilere girmekten çok gönül eğlendirmeye eğilimlidir. Ancak bir kadına karşı derin duygular beslediği zaman bu durum değişebilir.

Kadınları kolayca etkileyebilen biridir. Zeki ve heyecanlıdır, enerjisi yüksektir ve oldukça çekicidir. Kendisinde merak uyandıran, her yönünü, her şeyini açık etmeyen, gizemli bir havası olan kadınlardan etkilenir.

En büyük aşkı özgürlüğüdür, kısıtlanmaktan nefret eder. Onun sözlerini engeller, fikirlerini kısıtlar, düşünceleriyle dalga geçerseniz ciddi bir tepki gösterebilir. Kıskanılmak üzerinde bir baskı yarattığı için ondan da hoşlanmaz.

Bir kadının Kova erkeğinin zekasından hoşlanmaması pek mümkün değildir. Ona uyum sağlarsanız eğlenceli ve hareketli kişiliğiyle size hoş zamanlar geçirtecektir.

Sizden beklediği şey onun özel alanına saygı göstermeniz, kendisini kısıtlamaya çalışmamanızdır. Sizi rahatsız eden bir yönünü üstüne varmadan, ısrar etmeden güzelce ifade ederseniz üzülmemeniz için küçük fedakarlıklar yapabilir. Fakat onu sıkarsınız hiçbir şansınız olmaz.

Kova erkeği yalan söyleyen, entrikalar çeviren kadınlardan hiç hoşlanmaz. Sözüne sadıktır ve partnerinin de öyle olmasını ister.

Mantığı ön plandadır ve bu durum aşık olduğunda da pek değişmez. Kendini duygularına çok fazla kaptıran bir adam değildir.

İlişkide yapıcı olması için partnerinin ona uyum göstermesi gerekir. Bu da kendisinin tercih ve isteklerine saygı göstermesi, kendisini önemsemesi demektir. Bu şekilde gönlü yapılırsa o da partnerini mutlu etmek için çaba gösterir.

Güçlü ve zekice fikirleri olan, çevresindekilere yön verebilen bir kadınsanız bu adamı etkileyebilirsiniz. Onu düşündürmeyi ve meraklandırmayı başarabilirseniz büyük ihtimalle sizi tekrar görmeye çalışacaktır. İnsanlar hakkında çoğunlukla yerinde tespitleri olan bu kibar, canlı ve zeki erkekle yakınlık kurmak gayet heyecan verici olabilir.

Kova burcu erkeği evlilik kararını kolayca alabilen biri değildir fakat evlendiğinde ailesini mutlu etmek için elinden geleni ardına koymaz. Çözemeyeceği sorunlardan kaçma eğilimi sıkıntı yaratabilir.

Cinselliğe çok önem verir ama içinde biraz duygu da olmasını ister. Gelişmiş estetik duygusu seks hayatında da kendini gösterir, ona bu yönden de hitap eden kadınlarla beraber olmayı tercih eder. Yatakta hareketli ve yaratıcıdır, bu özelliği sayesinde soğuk bir kadının bile sekse yaklaşımını değiştirebilir.

Kova burcu erkeği hangi burçların kadınlarıyla anlaşır?

Değişime açık bir yapısı olan, monoton ilişkilerden hoşlanmayan İkizler burcu kadını ile ilişkisi renkli ve heyecan verici olur.

Kendisi gibi değişikliği ve heyecanı seven Yay burcu kadını ile uzun süreli ve uyumlu bir ilişki kurabilir.

Cinsel açıdan en iyi uyumu sağlayacağı kadın Aslan burcu kadınıdır.

 

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.