xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Mehmet Kutay Şenyıl: Yeşil Sahaların İzmitli Centilmeni

0 1.217

Mehmet Kutay Şenyıl’ı Gebze spor ve futbol kamuoyu birçok özelliği ile tanıdı. Gebze basınının Aytaç ablası, GOSB Yönetici Asistanı Aytaç Şenyıl’ın oğlu Kutay, spor basınının Hakan abisi, Kocaeli Gazetesi Spor Müdürü Hakan Yağcıoğlu’nun da yeğeni. 13 yaşındayken Fenerbahçe’de başlayan futbol macerası bu sezon Süper Amatör Lig şampiyonluk adaylarından Sultanorhanspor’da sürecek olan yeşil sahaların “Beyefendi” unvanlı İzmitlisi, Gebzespor’da da hem profesyonel hem amatör olarak uzun süre top koşturdu. Mehmet Kutay Şenyıl Gebzespor dahil top koşturduğu her kulüpte yetenekten daha büyük önem taşıyan beyefendi kişiliği, sporcu ahlakı ile takım arkadaşları, yöneticiler ve taraftarların gözbebeği oldu.

 

İlk Girişiminde Yatırımda Tam İsabet Sağladı

Girişimci iş adamı kimliği fazla bilinmeyen Kutay aslında bu alanda da çok başarılı. GOSB AVM içinde 2013 yılının eylül ayında kurduğu Acil İhtiyaç Noktası ilk girişim ve deneyimi olmakla birlikte üçüncü yılını başarıyla geride bıraktı. Babası Hakan Şenyıl ile birlikte işlettiği Acil İhtiyaç Noktası’nı organize sanayi bölgesinde çalışanların acil ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kurduğunu belirten Şenyıl, “Şehir merkezinden uzak olan sanayi bölgelerinde faaliyet gösterebilecek bir sektör olarak dikkat çekiyor, ilgi görüyoruz” dedi. Dışarıya paket servisi olmayan işyerinde tost, sandviç türü aperitif yiyecekler, alkolsüz içecekler, sigara, çikolata şeker ve küçük atıştırmalıklar satılıyor.

mehmet-kutay-senyil

Mehmet Kutay Şenyıl Kimdir?

6 Mart 1987’de Aytaç – Hakan Şenyıl çiftinin çocukları olarak İzmit’te dünyaya geldi. Annesi Aytaç Hanım, GOSB Bölge Müdürlüğü’nde yönetici asistanı olarak çalışmaktadır ve aynı zamanda kurucusu olduğu Gebze Organize Sanayi Bölgesi Asistanlar Birliği – GOSBAB’ın genel başkanlığını sürdürmektedir. Babası Hakan Bey işletmesindeki en büyük yardımcısıdır. Aynı zamanda Kocaeli Gazetesi Spor Müdürü Hakan Yağcıoğlu’nun yeğenidir. Liseyi TED İstanbul Koleji’nde, üniversiteyi Eskişehir Anadolu’da okudu.

mehmet-kutay-senyil-kimdir

Futbola 13 Yaşında Fenerbahçe’deBaşladı

Kutay Şenyıl futbola 13 yaşındayken, 21 Ocak 2000’de Fenerbahçe’de başladı. 2006 yılına kadar Fenerbahçe’nin altyapı takımlarında oynadıktan sonra profesyonelliğe geçişi 31 Ağustos 20006’da yine aynı kulüpte oldu. Bir yıl sonra Maltepespor’a geçici transferi yapıldı, 2009’da Fenerbahçe ile karşılıklı sözleşme fesh etti. 2009-2012 arası sırasıyla Düzcespor, Gölcükspor ve Gebzespor’da top koşturdu. Gebzespor o sezon BAL’a düştü ve Şenyıl da amatör futbola dönüş yaptı, bir sezon daha oynadı. Çayırovaspor ile SAL’da şampiyonluk yaşadı ama BAL’da devam etmedi. Bu sezon Sultanorhanspor forması ile şampiyonluk sevinci yaşamak istiyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.