xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Makyaj Öncesi ve Sonrası: 14 Örnek

0 2.328

Makyajın bir kadının görünümünü epeyce değiştirebileceğini bilmeyen yoktur, ama bazı makyaj öncesi ve sonrası fotoğraflarındaki değişim ‘Epeyce’nin baya bir ötesine geçiyor.  Her fotoğrafa aynı derecede hayretle bakacağınızı düşünmüyorum, ben de bakmadım. Fakat bazılarında sanatçı sanatını tam anlamıyla konuşturmuş. Sivilce izleriyle, lekelerle dolu bir cilt porselen gibi bir cilde dönüşmüş mesela.

Makyajla aşırı derecede değişmek bana cazip gelen bir fikir değil. Bir kere, böyle alışır ve alıştırırsanız hep böyle yapmanız gerekebilir ki bu benim içime fenalık verir. Şu da var; birisi size hep bu şekilde makyajlı olarak görürse, makyajsız halinizi görünce büyük bir düş kırıklığına uğrar herhalde.

Makyajla ilgili bir konuya girişmişken şunu da katalım araya, makyajlı uyumak cilde baya zarar veriyor, yapmayın bunu. 40 yılın başı olabilir ama devamlı olarak yapmayın, üşenmeyin çıkarın sürdüğünüz boyaları.

Bakın yüzeyinde bir sürü sivilce izleri olan bir cilt nasıl da pürüzsüz bir hale bürünmüş. Yapılan makyaj ağır değil, modele gayet uygun bir genç kız makyajı bu. Asıl numara cildin görünümünü bu kadar değiştirebilmekte olsa gerek.

önce - sonra fotoğrafları (makyaj)

Gözlerin farkına bakınız, ilk fotoğrafta hiç de dikkat çekmiyor, ikincisinde ne kadar güzel. Ve cilt de çok daha pürüzsüz görünüyor.

makyaj öncesi - makyaj sonrası

Şu sonucu sağlamak için ciddi miktarda fondöten, pudra, kapatıcı, makyaj bazı, şu – bu kullanılmıştır herhalde. Bir de o yönü var bu işin, değil mi, çok fazla kozmetik ürün kullanılıyordur böyle farklar yaratmak için, o da  iyi bir şey değil. Arada bir olmasından bir zarar gelmeyebilir ama devamlı olursa hasar oluşturur herhalde.

makyaj - öncesi ve sonrası

Galeride başka fotoğraflar da görebilirsiniz. Binkelam iyi seyirler diler.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.