Oğlak Erkeği – İkizler Kadını Aşk Uyumu

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Oğlak erkeği – İkizler kadını ilişkisi farklı unsurlar tarafından yönetilen iki kişinin ilişkisidir ve sürdürülmesi çaba gerektirir. Ancak, bu ikili, istekli oldukları takdirde birbirlerinden bir şeyler öğrenebilir ve aşkı bulabilirler. Uyumluluk söz konusu olduğunda notları yüksek değildir, fakat ilişkilerine büyümesi, ilerlemesi için zaman tanırlarsa önlerinde zengin bir olasılıklar dünyasının kapıları açılır.

Birbirlerinden çok farklıdırlar.  Erkek ciddi bir iş insanı iken kadın gamsız, rahat bir sosyal kelebektir. Fakat bazı ayarlamalarla iyi bir çift olabilirler. Oğlak İkizler’e yön ve inisiyatif sağlar, İkizler de onun hayattan daha çok zevk almasına ve iş – özel yaşam dengesini kurmasına yardım eder. Ayrıca, kadının iletişim ağı kurma ve bilgiyi keşfetme becerileri erkek için değerli bir kaynak olabilir.

Erkeğin romantik tarafı yavaş ve temkinli bir şekilde ortaya çıkabilir, ancak, kadının sevilme ve saygı görme arzusu ve bunlar gerçekleşince gösterdiği hoşnutluk duygularını daha çabuk ifade etmesine yol açar.

Oğlak erkeği çalışkandır ve işte çok zaman harcar. Statüsünü yükseltme arzusuyla dolu, hırslı ve pratik bir adamdır. Hayat onun için bir ustalaşma mücadelesidir. Siyasi açıdan olmasa da sosyal olarak muhafazakardır ve genellikle geleneklere güçlü bir şekilde inanır. Hırsı bazen aşırı düzeye varır ve hayattan zevk almak için birinin yardımına ihtiyaç duyabilir.

Aşık olabilir ama genellikle sadece bu sebeple evlenmez. Her türlü ilişkisini pratik yönden ele alır, sosyal statüsünü yükseltme isteğine ve diğer arzularına yardımı olup olmayacağını düşünür. Yine de, sevdiklerine önem veren bir insan ve kendini ilişkisine adayan bir partnerdir.

İkizler kızı insanlarla görüşmeyi ve yeni şeyler öğrenmeyi sever. Çeşitli ilgi alanları vardır, ama bir şeyi derinlemesine inceleyecek sabra ve odaklanma becerisine sahip değildir. Bunun yerine birçok farklı konuda yüzeysel bir bilgisi olmasını tercih eder.

Partnerinin ilginç biri olması onun için çok önemlidir. Can sıkıntısına toleransı yoktur. Bu yönü kalıcı bir ilişki kurmasını zorlaştırır. Ayrıca, ilişki sorunlarıyla mücadele edecek veya ilişkilerini sürdürmek için büyük bir çaba harcayacak biri de değildir. Onun için her gün yepyeni bir gündür ve karşısına çıkan her şeye uyum sağlayabilir.

Oğlak burcu erkeği – İkizler burcu kadını ilişkisinin potansiyel sorunlarından biri kadının farklı duygular arasında gidip gelen biri olmasıdır. Ruh hali sıklıkla değişir. Seyahati ve macerayı sevdiği için çok uzun süre belli bir durumun içinde, hareketsiz kalamaz. Bu yönüyle, düşünceleri ve eylemleri söz konusu olduğunda sarsılmaz bir duruşu olan Oğlak erkeğinin tam tersidir.

Erkeğin ciddi, rutini seven, istikrarlı biri olmasına karşın kadının kararsız, uçarı ve kaygısız olması bu beraberliği zora sokabilir.

Oğlak burcunda doğan bir erkek yaptığı çoğu şeyi bir strateji ve plan çerçevesinde yapar. Uzun ve kısa vadeli hedefler belirler ve onlara bağlı kalabilir. Bunlar bir İkizler kadınının anlayacağı veya takdir edeceği şeyler değildir. Partnerinin planlarını kendisine empoze etmeye çalışmasından da hoşlanmaz. Hayat onun için planlanacak veya kontrol edilecek değil, yaşanacak bir şeydir.

Oğlak erkeği kariyer odaklıdır ve parasıyla akıllıca yatırımlar yapar. İkizler kadını ise başarıyla pek ilgilenmez ve parasını düşüncesizce harcamaya eğilimlidir. Bu, erkeği çılgına çevirir ve aralarında kıvılcımlar uçuşmaya başlar.

Oğlak erkeği – İkizler kadını ilişkisinde cinsellik ilişkinin önemli bir yönüdür ama çekirdeği değildir. Seks ikisi için de bir rahatlama ve dinlenme aracıdır. Oğlak burcu erkeği yatakta şehvetli bir düşünceli bir sevgili olabilir. Ancak, hayatın her alanında olduğu gibi bu konuda da muhafazakar olma eğilimindedir. Bu yüzden, her seferinde aynı şeyleri yapmak isteyebilir. Tatmin edici bir seks hayatları olması için partnerinin önerilerini dikkate alması gerekir. Böylece daha rahat, plansız ve kendiliğinden davranabilir.

Evlenecek olurlarsa güzel bir evlilik yürütme şansları yüksektir. Erkeğin zamanının büyük kısmını işte geçirmesi kadın için sorun olmaz, çünkü böylece ilgilendiği şeylerle uğraşmak için zamanı olur. Eşinden tek beklentisi eve geldiği zaman ona her şeyi anlatmasıdır. Onun işiyle ilgili ilginç hikayeleri dinlemek hoşuna gider. Evinde sosyal etkinliklere ev sahipliği yapmaktan memnun olur.

Ebeveyn olarak da birbirlerini iyi dengelerler. Erkek çocuklarına düzen ve disiplin konusunda örnek olurken kadın da onların eğlenmelerini, ilginç ve eğitici deneyimler yaşamalarını sağlar.

İkizler burcu kadını – Oğlak burcu erkeği ilişkisi, iki taraf arasındaki keskin farklılıklara rağmen şaşırtıcı derecede uyumlu olabilir. Bu ikili birbirlerini pek çok şekilde destekleyebilirler. Farklılıkları ilişkilerini daha güçlü hale getirebilir. Kadının düşünceleri dağıldığı bir yön göstericiye ihtiyacı olduğu zaman erkek ona yardım edebilir. Parasını dürtüsel bir şekilde, anlamsızca harcama eğiliminde olduğu zamanlarda daha akıllıca davranmasını sağlayabilir. Kadının olaylara farklı açılardan bakma, kalıpların dışında düşünme yeteneği de erkeğe ilham verir.

İkisi bir ömür boyu birbirlerinin varlığına uyum sağlayabilir, birbirlerine güç ve destek verebilirler. Dürüstlüğe ve iletişime önem verirlerse kalıcı ve iki taraf için de tatmin edici bir beraberlik yürütebilirler.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Oğlak Erkeği – İkizler Kadını Aşk Uyumu

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni yazılardan haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Giriş Yap

Bin Kelam ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin