xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Oğlak Erkeği – Yengeç Kadını Aşk Uyumu

0 5.786

Oğlak burcu erkeği ile Yengeç burcu kadını arasında başlangıçta çok güçlü bir çekim olmayabilir. Fakat zaman ilerledikçe ilişkileri güzelleşir. İkisi de kalıcı ilişkilere önem veren insanlardır. Yengeç kadını karşı konulması zor kadınsı bir zarafete ve hassasiyete sahiptir. Erkek dışarıdan sert görünür ama nazik bir yanı da vardır ve Yengeç kadınına bu yönünü gösterir.

Bu çiftin arasında çok sorun vardır aslında ama bunların çoğu çok önemli şeyler değildir. Oğlak erkeği – Yengeç kadını ikilisi sorunlarını görmezden gelmez ve çözmeye çalışırlarsa uzun vadeli bir ilişki kurabilirler.

Yengeç kadını – Oğlak erkeği ilişkisinde yaşanabilecek sorunlardan biri kadının zaman zaman huysuzluk yapmasıdır. Duygularına hakim olabilen bir birey olan Oğlak erkeği onun duygusal patlamalarından rahatsız olur. Fakat eşini onun kendisini sevdiği kadar seviyorsa onu sakinleştirmenin yollarını bulur.

Oğlak erkeği temelde güçlü, ciddi ve biraz da utangaç bir adamdır. Muhafazakar ve oldukça güvenilir bir yapıya sahiptir. Ciddi havasından sıyrıldığı zaman onun yumuşak ve nazik yanını fark edersiniz. Hırslı ve cesaretlidir; yükselmek, zirveye ulaşmak için çaba gösterir.

Yengeç kadınıyla  ilişkisinde son derecede romantiktir. Geleneksel yaklaşımları olan, partnerinin klasik kadınsal niteliklerle donanmış olmasını isteyen biridir. Yengeç kadınının utangaç doğası ve aile değerlerine verdiği önem onun için çekici niteliklerdir. Oğlak erkekleri ceplerinde akrep olmasıyla tanınırlar ama hepsi böyle olmayabilir.

İç huzuru ve güvenlik Yengeç kadınının en çok önem verdiği şeyler arasındadır. Sevecen, şefkatli ve yardımsever bir kadındır. Ev hayatını sever, partneri ve kendisi için rahat bir ortam yaratmaya çalışmaktan mutluluk duyar. Bu yönüyle, geleneksel bir yapısı olan Oğlak erkeği için iyi bir yaşam ortağıdır. Duygusal ve mali açıdan güvence altında olmak ister. Bu beklentileri karşılandığı takdirde son derecede yuvasına bağlı ve sadık bir eş olur.

Oğlak erkeği – Yengeç kadını ikilisi arasında  bir Yin ve Yang durumu söz konusudur. Bu kadınla erkek her ikisi de birbirinin bir kısmını içeren, birbirlerini tamamlayıp dengeleyebilecek zıt kutuplardır. Erkek kadının sürekli değişen duygularını, kadın da onun kendisininkinden daha disiplinli ve sert olan doğasını kabul ederse uyum sağlayabilirler.

Yengeç kadını güçlü sezgilere sahip olan bir kadındır; Oğlak  burcu erkeği için hem hoş bir kız arkadaş, hem de iyi bir danışman olabilir. İlişkilerinde erkek ve kadının rolleri gelenekseldir; erkek sorumlu, kadın bağlı ve bağımlıdır.

Bu rol dağılımına çoğu zaman ikisinin de itirazı yoktur, bu yüzden evlilikleri iyi gider. Benzer hedeflere ve ideallere sahip oldukları için ilişkilerinde büyük bir rekabet olmaz. İkisinde de hakimiyet eğilimi vardır ama ince bir şekilde liderlik yaparlar ve bu taraflarını ilk tanıştıklarında açık etmezler.

Yengeç burcu kadını ile Oğlak burcu erkeği beraberliği derin duyguları olan bir kadınla duygular açısından ondan daha pratik ve düz bir yapısı olan fakat gücü, çalışkanlığı ve kararlılığıyla o kadına hayal ettiği güvenli ve rahat ortamı sunabilecek bir erkeğin beraberliğidir.

Erkek sorumluluklarını ciddiye alan bir eş olur, kariyerinde sevdikleri için ilerlemeye çalışır. Ancak, çalışmaya fazla düşkün olması ve yoğun iş programı kadının yakınmasına yol açabilir. Öte yandan, kadının sempatik ve hassas yaklaşımı soğuk ve kuşkucu bir doğası olan erkeğe ilaç gibi gelir.

Oğlak erkeği endişelerini giderebilecek, kendisine yaslanacak sunacak bir adam olarak Yengeç kadınının ihtiyaç duyduğu temel özellikleri karşılar. Fakat çok meşgul, hep meşgul biri olduğundan ona istediği kadar sevgi gösteremez.

Yengeç kadını hayatında bazen basit, bazen de belirgin değişiklikler olmasını ister ama Oğlak burcu erkeği alışkanlıklarına bağlı biridir. Ve ne kadar dışa dönük olursa olsun, derinlerde biraz yaşlı bir ruhu vardır. Ortak hayatlarındaki bir değişikliği onaylamak veya bir tatile çıkmak gibi şeyler için onu tatlılıkla ikna etmeye çalışmak gerekir.

Bu ikilinin, farklı niteliklerine rağmen, iyi bir çift oluşturmaları mümkündür. İlişkilerindeki çatlakları onarmaları kısa sürede ve kolayca gerçekleşmez, fakat bunu başarabilirler.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.