xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Sapphire’de Evlenme Teklifi

0 1.390

Hoş geldiniz sayın ziyaretçi; bilin bakalım geçen gün müşterilerimden birinin ‘Hayatımın Sürprizi’ isimli sitesi için ‘Sapphire’de evlenme teklifi’ konusunu yazarken ne düşündüm? Nereden bileceksiniz tabii; ben söyleyeyim, aynı konuyu canım sitem Binkelam için de yazmayı düşündüm ve işte başlıyorum. Binkelam’da sürpriz evlilik teklifi fikirleri konseptli yazılar var, daha da olacak inşallah, ayrıca farklı sürpriz organizasyonlarla ilgili yazılar da olsun istiyoruz. Bakalım, yavaş yavaş.

İstanbul Sapphire Seyir Terası İstanbul’u yüksekten (263 m.) seyretmek için, fotoğraf çekmek için ve helikopterle sinevizyon gösterisi şeklinde bir İstanbul turu atmak için çok güzel bir yer; bunların dışında burada alışveriş yapabilir, yemek yiyebilir veya 4 odalı Balmumu Müzesi içerisinde bulunan son derecede gerçekçi balmumu heykelleri görebilirsiniz. Kız arkadaşınıza bu özel mekanda, Sapphire’de evlilik teklifi yapmak ister misiniz? Bunun için profesyonel organizasyon şirketlerinden biriyle görüşüp ikinize özel romantik bir program hazırlamalarını talep edebilirsiniz. Buradan İstanbul’un çeşitli yüzlerini görebiliyorsunuz; gökdelenleri, gecekonduları, tarihi binaları, köprüleri, maalesef ve de ne yazık ki ve de lanet olsun ki giderek azalan yeşillikleri ve daha bir sürü şeyi. Gündüz başka bir görünüm, gece şehrin bütün ışıkları yandıktan sonra daha başka bir görünüm söz konusu tabii; hayalinizde bir romantik evlilik teklifi yapmak varsa gece saatleri manzara açısından daha uygun olabilir.

Nasıl bir şey olabilir Sapphire’de evlenme teklifi; manzaraya hakim bir restoranda cam kenarında bir masa, zevkli bir şekilde dekore edilmiş bir masa bu aynı zamanda tabii, romantik aksesuarlarla donatılmış mumlu – çiçekli – kalpli bir masa. Başka neler olabilir; restoranın zemininde de kenarlarında minicik mumların yandığı büyük bir kalp figürü olabilir mesela, öyle sıradan kalp de değil, gül yapraklarıyla yapılmış olanından mesela. Kalbin ortasında sizin ve kız arkadaşınızın isimlerinin baş harfleri yazılmış olabilir, başka bir şey yazılmış olabilir, çevresine evlilik teklifi sözleri yazılmış olabilir ki bir ara bu konuyu da yazsam iyi olacak, sözler için diyorum yani. Ondan sonra; sizin istekleriniz çerçevesinde bir şeyler yapılabilir.

Bu işler için evlilik teklifi organizasyon şirketleri arasından birini seçip organizasyonu onlara yaptırmak büyük rahatlık tabii; siz istediklerinizi söylüyorsunuz, onlar yapıyorlar. Yer ayırtmaktı, süsleme detaylarını ayarlamaktı, ikinize özel garson – müzik – müzisyen bulmaya çalışmaktı; böyle şeylerle uğraşmıyorsunuz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.