xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Siyah Saça Ombre & Balyaj Fikirleri

0 16.200

Balyajlı saç modelleri son yıllarda pek çok ünlü markanın defilelerinde, hatta dünyaca ünlü moda haftalarında sıklıkla karşımıza çıkıyorlar. Ombre ve balyaj elbette doğal saç renklerini bozmadan tarzlarında değişiklik yapmak isteyen kadınlar tarafından yıllarca tercih ediliyor. Ancak bu tarz renk geçişlerinin Hollywood ünlüleri ve dolayısıyla moda dünyası tarafından keşfedilmeleri 2010’lu yıllara rastlıyor. Yazımızda koyu renk saçlarına hareketlilik katmak isteyen ziyaretçilerimiz için en güzel siyah saça balyaj ve ombre örneklerini derledik.

1. Siyah saça koyu kahve ve karamel rengi balyaj

Eğer uzun, siyah saçlara sahipseniz onlara karamel ve koyu kahverenginin doğru tonlarıyla belirginlik ve tarz kazandırabilirsiniz. Görseldeki örnekte balyajlar saçın katmanlarını mükemmel biçimde vurgulamış ve saça daha canlı, hacimli bir görünüm kazandırmış.

2. Siyah saça koyu karamel balyaj

Görselde siyah saça ombre ve balyaj uygulamasının en güzel örneklerinden birini görebilirsiniz. Bu örnekte vurgu renkleri saçın üst kısımlarından başlayarak esas renk olan siyaha hafifçe karışıyor ve uçlara doğru yoğunlaşıyor. Koyu karamel renk saçtaki kıvrımları daha belirgin hale getirdiği gibi son derece doğal görünüyor.

3. Siyah saça küllü sarı balyaj

Bu örnekte küllü sarı balyajlar saçın alt kısımlarına ustaca uygulanmış. Bu tarz hafif, geçişli uygulamalar ombre ya da balyajın saçta yoğun uygulamalara göre daha doğal görünmesini sağlıyor.

4. Siyah saça kahverengi balyaj

Siyah saça balyaj koyu renklerle bile yapılsa doğru biçimde uygulandığında ortaya muazzam bir görüntü çıkabiliyor. Görselde kahverengi gölgelerin saçın orta ve alt kısımlarına renk ve hareketlilik katmak amacıyla uygulandığını görebilirsiniz. Bu tarz balyaj örnekleri özellikle saça güneş vurduğunda harika görünüyorlar.

5. Düz siyah saça karamel balyaj

Karamel balyaj en düz saçlara bile belli bir hacim ve hareketlilik kazandırabilir. Yani saçlarınız doğuştan düzse ya da onları arada bir düz kullanmayı seviyorsanız açık ya da koyu karamel renklerini ombre ve balyaj için rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Yukarıdaki örnekte balyaj saçın geneline yayılmış olduğu halde yapay durmamış ve saçı sıkıcı görünmekten kurtarmış.

6. Hafif dalgalı siyah saça altın karamel balyaj

Saçlarınızın alt kısmında hafif dalgalar varsa bunları açık karamel ya da altın karamel rengi balyajlarla çok zarif bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Görselde karamel renginin özellikle dalgalı kısımlara uygulanması, saçın üst kısımlarının ise doğal renginde bırakılması saça duru bir hava katmış.

7. Siyah saça kestane rengi balyaj

Kestane rengi balyaj siyah saçta hem çok doğal görünür, hem de ona canlı ve ışıltılı bir hava kazandırır. Örnekte gördüğünüz tarzda bir balyaj özellikle sonbahar ve kış aylarında tercih edilebilir.

8. Siyah saça doğal balyaj

Görselde belli belirsiz dalgaları olan siyah saça karamel ve kahverengini farklı tonlarıyla balyaj uygulanmış. Balyajın saça böyle doğal biçimde karışması ve güneşte açılmış gibi bir görünüm kazandırması için boyama işleminin uzman bir kuaför tarafından yapılması şarttır.

9. Siyah saça mor balyaj

Eğer alışılmışım dışına çıkmayı seviyorsanız siyah saçlarınıza mor balyaj yaptırmayı deneyebilirsiniz. Örnekte balyaj saçın belli bölümlerine aralıklı olarak uygulanmış ve uç kısımlarla yüzün önüne düşen parçalarda yoğunlaşmış. Görseldeki renk göze hoş gelse de sanırım ben morun daha açık bir tonunu tercih ederdim.

10. Siyah saça kızıl balyaj

Kızıl ve siyahı bir arada kullanmak cesaret ister, ancak kızıl balyaj doğru biçimde uygulandığında siyah saçları son derece farklı ve iddialı gösterebilir. Kızıl renk siyah saçtan kahverengi, karamel gibi tonlara göre daha kolay akacağından böyle bir modelin daha fazla bakım gerektireceğini de ekleyelim.

Siyah ve kumral saçlara balyaj modelleri için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.