xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

The Innocents / Masumlar (1961)

0 1.908

Yavaş seyreden ama insanı cidden etkileyen, ortada hiç kan, gövde, balta, bıçak, testere falan olmadığı halde bazen tüylerinizi diken diken eden iyi bir psikolojik gerilim filmi izlemek isterseniz size tavsiyem The Innocents (Masumlar) 1961 olacak.

Viktoria dönemi İngiltere’sinde, görkemli bir malikanede yaşanan gizemli olayları anlatan filmi ilgiyle ve keyifle izledim. Tempolu bir film değil ama kız çocuğunun sesi, çocukların gülüşleri ve tavırları, bakışları, şarkıların sözleri gibi detaylarla ve bazı efektleriyle insanı fena halde ürpertmeyi başarıyor.

Dram ve gizem unsurlarını da barındıran film 100 dakika sürüyor. Hikayesi şöyle: Deneyimsiz mürebbiye Miss Giddens; anne ve babalarını kaybetmiş olan 2 kardeşle, Flora ve Miles’la ilgilenmek üzere Londra’nın dışındaki Bly House malikanesine gider. Miles o sırada eğitim gördüğü yatılı okuldadır, Flora ise mürebbiyeyi büyük bir sempatiyle karşılar. Miss Giddens, malikanenin temizliğinden sorumlu olan Bayan Grose ile de iyi anlaşır.

Daha  sonra Miles, arkadaşları üzerinde kötü bir etki bıraktığı gerekçesiyle okuldan uzaklaştırılır ve eve döner. Yaşından olgun davranışları olan Miles’in gelmesinden bir müddet sonra, Bayan Giddens, çocukların ara sıra sergilediği garip davranışlardan rahatsız olmaya başlar. Üstelik eskiden burada çalışan bir kadınla erkeğin hayaletini de görmeye başlamıştır. Mürebbiyenin yavaş yavaş bazı sırları öğrenmeye başlaması ve çocukları bu mülkten, bu ortamdan kurtarmak istemesi zamanla ürkütücü ve dramatik olaylar yaşanmasına yol açacaktır.

The Innocents (Masumlar) 1961 filmi Henry James tarafından yazılmış olan Yürek Burgusu (The Turn of the Screw) isimli öyküden alınan ilhamla çekilmiş. Filmin yönetmen koltuğunda Jack Clayton oturuyor. Mürebbiye Miss Giddens rolünü Deborah Kerr canlandırıyor. Diğer oyuncuları da sıralayayım: Meg Jenkins (Mrs. Grose), Peter Wyngarde (Peter Quint), Martin Stephens (Miles), Pamela Franklin (Flora), Michael Redgrave (Çocukların amcası), Clytie Jessop (Miss Jessel) ve Isla Cameron (Anna).

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.