xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Vintage Yatak Odası Dekorasyonu

0 6.089

Vintage tarzı dekorasyon çoğunlukla 1920-1950 yılları arasında kullanılan dekorasyon unsurlarıyla günümüz tasarımlarının karıştırılmasıyla ortaya çıkan bir tarz olarak tanımlanabilir. Beyaz, toprak rengi tonları, yeşil ve mavinin pastel tonları ve pembe bu stilin belli başlı renkleridir.

Eski zamanlara ait tablolar, abajurlar ve örtüleri, şekerlikler veya bibloları evinizde bu tarzda bir köşe oluşturmak amacıyla kullanabilirsiniz.

Zaten bir evin tamamını o yıllardaki gibi dekore etmekten çok nostaljik görünümlü özel bir alan yaratmak yoluna gidilir. Stilin en çok kullanıldığı ve yakıştığı yerlerden biri yatak odalarıdır ve vintage yatak odası dekorasyonu pek çok kişinin sevdiği bir uygulamadır.

Yatak odanıza bu stili uygulamak isterseniz bu tarzı sevenler için özel olarak üretilen mobilyalara göz atabilir veya ikinci el eşya ticareti yapan mağazaları ziyaret edebilirsiniz.

Ferforje yatak başları yatak odasına vintage havası vermek için çok kullanılır; eski dönemlere ait kullanılmış tuvalet masası, sandık, dekoratif ayna, paravan vb. eşyalarsa yaptığınız dekorasyona daha sahici bir hava verir.

Vintage tarzı bir yatak odası oluşturmak için açık renkli, eski veya eski görünümlü, üzerinde el işçiliğiyle yapılmış süslemeler bulunan bir gardırop uygun olur.

Vintage yatak odası dekorasyonu için nostaljik örtüler de bulmanız gerekir fakat bu kategoride zarar görmemiş,kullanılır durumda parçalar bulmak kolay değildir.

Bunun yerine dantelli, işlemeli, püsküllü ev tekstili ürünleri arasında araştırma yaparak uyguladığınız stile uyacak bir şeyler bulma yoluna gidebilirsiniz. Piyasada geçmiş yılların havasını taşıyan örtü ve yastıklar bulmak mümkün.

romantik dekorasyon fikirleri

Bütünüyle antika veya antika taklidi parçalardan oluşan yatak odası takımı modelleri de bulunuyor; vintage stilini yatak odanıza böyle bir takım kullanarak da taşıyabilirsiniz. Tercihen çiçek desenli duvar kağıtları, soft renkler, dantel örtüler, ferforje parçalar, duvar aplikleri, antik görünümlü dekoratif vazo çeşitleri ve yapay veya canlı çiçekler vintage tarzı yatak odası dekorasyonu yapmak için işinize yarayacak unsurlardır.

Listeye çiçek desenli örtüler, nostaljik abajurlar, demir veya pirinçten yapılmış aydınlatma elemanları, siyah beyaz resimler, eski tip gaz lambalarına benzeyen aplikleri de ekleyebilirsiniz. Tabii bu parçaları estetik bir bütünlük oluşturacak şekilde düzenlemeniz gerekiyor.

bedroom design ideas

vintage genç kız odası dekorasyonu

Dekorasyonda vintage tarzını modern stille harmanlama yoluna da gidebilirsiniz. Bunun için duvarlara açık renk fon üzerine çarpıcı çiçek desenleriyle süslenmiş nostaljik havalı duvar kağıtları uygulayın ve mobilyalarınızı açık renkli, modern ve sade tasarımlar arasından seçin. Vintage etkisini vurgulayacak ev tekstili ürünleri ve aksesuarlar kullanarak ortaya uyumlu bir karışım çıkarabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.