xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Yay Burcu Kişisinin 21 Özelliği

0 7.779

Elementi: Ateş

Özelliği: Değişken

Tarih aralığı: 22 Kasım – 21 Aralık

Yönetici gezegeni: Jüpiter

En uyumlu olduğu burçlar: İkizler, Koç

1.Yay Burcu Kişisi Büyük Umutları Olan Bir İyimserdir

Yay’lar yaşam konusunda hevesli ve gelecek hakkında iyimser olmaya eğilimli insanlardır. Talihsizlikler üzerinde uzun süre durmayı gereksiz bulurlar. Bunun yerine, güçlü yönlerine odaklanarak hayatlarına renk ve tat katmaya çalışırlar.

Yay kişisi gözünü yüksek bir hedefe dikmekten korkmaz ve kendini yeterince zorlarsa bütün hayallerini gerçekleştirebileceğine inanır.

2. Samimi Ve Dürüsttür

Yay burcu mensupları burçlar dünyasının en doğrudan ve dik başlı kişilikleri arasındadırlar. Bazıları onları fazla dobra bulur ama arkadaşları çoğu zaman onların dürüstlüğünden hoşlanır. Zira, bir Yay’la arkadaş iseniz  hoşunuza gitmek, sizi oyalamak, yağlamak veya bir çıkar elde etmek için yalan yanlış şeyler söylemeyeceğinden emin olabilirsiniz. Hayatınızdaki bir konuyla ilgili gerçekleri duymak istediğiniz zaman fikrini size dümdüz bir şekilde söyleyecektir.

3. Esprilidir Ve Gelişmiş Bir Mizah Anlayışı Vardır

Yay burcu kişisi hayatın gülünç ve eğlenceli yanlarını görmek açısından doğal bir yeteneğe sahiptir. Bazen acımasızca alaycı olabilir. İyi bir gözlemcidir ve gözlemlerine dayanarak yaptığı mizah çevresindekileri eğlendirir.

4. Bağımsızdır, Hayatına Karışılmasından Hoşlanmaz

Yay kişisinin genel olarak kurallarla sorunu vardır, onları ezbere kabul etmez. Üstünde hiçbir hakkı olmayan insanların onu anlamsız bulduğu kurallara uymaya sevk etmesinden daha çok nefret ettiği bir şey varsa o da, her hareketini kontrol eden ve kendisini sorguya çekmeye kalkan kişilerdir. Bunu yapanlarla arasına mesafe koyar.

5. Yay Burcu Kişisi Huzursuz Ve Sabırsız Olabilir

Yay, dün bir sürü şey isterken ertesi gün gözünü başka bir hedefe dikebilir. İşler onun istediği hızla ilerlemezse hayal kırıklığına uğrayıp huysuzlaşmaya başlayabilir.

6. Yay, Sizi Bir Kitap Gibi Okuyabilir

Yay’ların sezgileri güçlüdür. Çoğu zaman karşısındaki kişinin karakterini ve niyetlerini bir kitap gibi okuyabilir. Az önce tanıdığı bir insan hakkında, içgüdüsel olarak doğru tespitler yapabilir.

7. Yalana Alerjisi Olan Bir İnsandır

Dürüstlük Yay’ın temel ve baskın özellikleri arasındadır, bu yüzden başkalarında da bu özelliği arar. Ona yalan söylerseniz çoğu zaman bunu anlar. Yalan söyleyen, başkalarını kandırmaya çalışan, sahtekarlık yapan insanları sevmez ve onlarla fazla yakınlık kurmaz.

8. Bencil İnsanları Ve Yenilgiye Uğrayınca Çirkinleşenleri Sevmez

Yay burcu kişisi hep alan, hep isteyen ama vermeyen insan tiplerine dayanamaz ve yenilgiyi zarafetle kabullenemeyen kişilerden de hiç hoşlanmaz.

Sadece kendini düşünen insanlarla yakınlık kurmaktansa yalnız kalmayı tercih eder.

9. Zeki Ve İleriyi Görebilen Bir İnsandır

Yay burcu mensupları zeki insanlardır, onların zekalarını ve ileriyi görme yeteneklerini hafife almak bir hata olur.

Yay’ların hemen her zaman bir B planları vardır. Ve C, D ve E planları da yaparlar.

10. Özgürlüğüne Çok Düşkündür, Kısıtlanmaya Gelemez

Yay burcunun özellikleri listelerinin hepsinde görebileceğiniz bir maddedir hürriyet düşkünlüğü. Burcun mensupları yaradılıştan özgürlük aşığıdırlar. Onları kontrol etmek, kısıtlamak kolay değildir. Bir Yay’ı, altından yapılmış da olsa, bir kafesin içine koyarsanız ilk fırsatta oradan kaçacaktır.

11. Haksızlığa Uğradığı Veya Kandırıldığı Zaman Tepkisi Büyük Olur

Bir Yay kişisini kendinizden uzaklaştırmak istemiyorsanız onu aldatmaktan, adaletsiz davranmaktan kaçınmalısınız. O rahat, toleranslı ve hoşgörülü bir insandır ama aptal yerine koyulduğunu hissederse kendisi için ayağa kalkmaktan korkmaz.

12. Yay Burcu Kişisi Risk Almaktan Korkmaz

Yay, hayatta ciddi bir şeyler kazanmak için hesaplanmış birkaç risk almak gerektiğini bilir. Bazıları Yay’ların pervasız, gözü kapalı risk alan kişiler olduğunu düşünebilir ama onların hayatta büyük şeyler başarmalarının nedeni en gerekli zamanlarda varlarını yoklarını cesurca ortaya koymalarıdır.

13. Yaratıcı Ve Son Derecede Meraklıdır

Yaratıcılık ve sürekli bir merak da Yay burcunun baskın özellikleri arasında yer alır. Burcun mensupları karşılarına çıkan her şeyi merak eden ve bilgi edinmeyi seven insanlardır. Meraklı, araştırmacı akılları yüzünden müzik, edebiyat, felsefe gibi alanlarla ve her türlü sanat dalıyla ilgilenmeye eğilimlidirler.

14. Bulaşıcı Bir Coşkusu Olan, Eğlenceli Bir İnsandır

Yay burcu kişisinin spontan bir eğlence anlayışı vardır; günlük, basit şeylerden bile eğlence çıkarabilir. Coşku dolu ve canlıdır, bu yüzden onunla zaman geçirmek eğlencelidir.

15. Yetenekleri Hafife Alındığı Zaman İddialıdır

Bir Yay’a bir şeyi yapamayacağını söylerseniz bunun tersini kanıtlamak için iki kat daha fazla çalışır. Rekabetçi tarafı, daha çok yetenekleri küçümsendiği zaman ortaya çıkar.

16. Ufak Tefek Şeylere Takılmaktan Ve Dedikodudan Hoşlanmaz

Yay burcu kişisi günlük, küçük olaylara ve sıkıntılara takılmaktan ve anlamsız dedikodulara eşlik etmekten kaçınmaya çalışır.  Ailesine, arkadaşlarına, ilgi alanlarına, hayallerine odaklanmayı tercih eder.

17. Kalbini Kime Verdiğine Dikkat Eder, Bir Taahhütte Bulunması Zaman Alır

Yay, kendisine ilgi gösteren ilk kişiyle hemen yakınlaşan insanlardan değildir. Karşısındakinin buna değeceğini hissetmedikçe bir ilişkiye girmez. Herhangi bir söz vermek konusunda ihtiyatlıdır. İlişkiyi hızla ilerletmeye çalışan insanlardan rahatsız olabilir.

18. İncindiği Zaman Başkalarından Uzaklaşma Ve Duygularını Gizleme Eğilimindedir

Yay’lar kızgınlıklarını herkese açık eden insanlardır ama kırıldıkları zaman duygularını saklama eğilimindedirler. Bazen duygusal taraflarını göstermekte zorlanabilirler ve genellikle kendilerini kelimelerden çok eylemlerle ifade etme yoluna giderler.

19. Yay Burcu Kişisi Kinci Değildir, Geçmişi Geçmişte Bırakır

Yay, geçmişte yaşanmış olaylara uzun süre takılmamaya çalışır, bunun yerine geleceğe doğru ilerlemeyi tercih eder. Kafasında her zaman birtakım gündemler, hayaller vardır; olumsuzluklara değil bunlara aodaklanmayı tercih eder.

20. Sevdiklerinin İhtiyaçlarına Karşı Her Zaman Duyarlıdır

Bir Yay’la arkadaş iseniz onu günün ortasında da, sabaha karşı da arayabilirsiniz; ona ihtiyacınız varsa sizin için her zaman müsait olacaktır. Yakınlarına ve sevdiklerine sadıktır, onlar için elinden gelen her şeyi yapar.

21. Maceracıdır, Yeni Şeyler Denemeyi Sever

Yay burcu kişileri her gün aynı şeyleri yapmayı sıkıcı bulurlar. Yeni şeyler denemek yaşadıklarını daha fazla hissetmelerini sağlar.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.