xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Akrep Burcu Erkeğinin Aşk Hayatı

0 1.670

Tutku dolu, sevdiğine çok şey veren bir adamdır Akrep burcu erkeği.  Bu derin, karizmatik, coşkulu, paylaşımcı ve sahiplenici erkek kadınları fena halde etkileyen bir çekim gücüne sahiptir. Karşı cinsi bir sevgili veya bir dost olarak mutlaka kendisine çeker. Akrep burcu erkeği aşk hayatında genel olarak iki farklı özelliktedir. Burcun bazı erkekleri aşkın güzel ve olumlu yönlerine kapalıdırlar. Bu kategoriye giren Akrep erkekleri kaba ve bencil tiplerdir. Ancak diğerleri; yani aşka ve partnerine değer verenler enerjilerini güzel bir ilişki kurmak, aşkı yaşamak ve yaşatmak üzere kullanırlar.

Akrep erkeği aşk hayatı sorunsuz olsun, sıkıntı değil keyif versin ister. Partneri ona güven vermeli, dominant bir yapısı olan bu erkeğe uyum sağlayabilecek yumuşak huylu bir kadın olmalıdır. Bir Akrep erkeği ile beraber olmak istiyorsanız ilk adımı sizin atmanız gerekebilir; zira kendisi gizemli ve stratejik bir tiptir, ilk hamleyi yapmaya karar vermesi uzun sürebilir.

Son derece kararlı olan Akrep burcu erkeğinin olumsuz davranışlara tepkisi katıdır. Bu yönde partnerine karşı tavizsiz davranır. Partnerinin zor biri olması ve kendi söylemlerinin aksi davranışlarda bulunmasına tahammülü sıfırdır. Bu erkeği bağlamak ve elinde tutmak isteyen kadınının mutlaka onun istekleri doğrultusunda yol alması gerekir. Akrep erkeği ile uzun vadeli, güzel bir ilişki yaşamanın yolu yumuşak, uyumlu ve anlayışlı tavırlar sergilemektir.

İlişkide Sevdiği ve Sevmediği Yönler

Akrep burcu erkeği aşk yaşarken partnerinin kendisine karşı açık olmasını, ilişkileri boyunca hiçbir fikrini saklamamasını ister. Sevgilisiyle romantik ortamlarda beraber zaman geçirmekten keyif alır. Partnerinin rahat tavırları hoşuna gider. Her durumda onun kendisine zaman ayırmasını ister ve sevdiği kişinin kendisinden başka kişilerle diyalog içinde olmasından hoşlanmaz.  İlgisizliğe asla tahammül edemez ve kendisinin sevdiğine gösterdiği ilgiye aynı şekilde karşılık alamadığını düşündüğünde sert şekilde tepkisini ortaya koyar. Partnerinden kalıcı ve değerli hediyeler gelmesi hoşuna gider.

İlişki Yaşamı

Her söylenene uyum sağlamasını bilen Akrep erkeği partneri için bir ortama girmesi gerekirse itirazda bulunmaz ve buna katlanır. Duygusal yapısı ve partneriyle olan uyumuyla ortamların en baş konuğu olmayı başarır. Sevgilisini tek başına bırakmayı sevmez ve bu uğurda fedakarlık yapması gerekirse yapar. Verdiği sözlere son derece sadıktır.  Partneriyle uyumlu görünür ve itiraz etmesi gereken yerde itirazlarını sessizce dile getirir. Kızdığı zamanlar olur elbette ama sakinleşmesi uzun sürmez. Sevdiği kişilere karşı gayet ilgili biri olan bu erkek, iş duygularını anlatmaya geldiğinde pek  mahir değildir. Bir kişiye kolayca ısınamaz, kendini açması için zaman geçmesi gerekir. Sevdiği kişiye yakın, sevmediğine uzak durur ve kıskançlığı had safhadadır. Partneriyle seksüel uyum sağlamak onun için çok önemlidir.

İdeal Sevgililer

Akrep burcu erkeğinin uzun süreli bir ilişki kurabileceği kadın Boğa burcu kadınıdır. Aslan burcu kadını ile ilişkisi maceralı ve heyecan dolu bir ilişki olur. Yengeç burcu kadını onun için cinsel açıdan ideal bir partnerdir. Bu ilişkide, 2 taraf da yoğun cinsel arzular duyduğundan birbirlerini yatakta gayet güzel tatmin edebilirler.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.