xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Aslan Burcu Erkeğinin Aşk Hayatı

0 1.867

Aslan burcunun yönetici gezegeni Güneştir ve buna bağlı olarak Aslan burcu erkeği aşk hayatında sıcak, pozitif, cömert davranışlar sergiler. Yine aynı sebeple bu erkekle yakınlaşan bir kadın biraz dikkatli, mesafeli olmalıdır çünkü biliyorsunuz, güneş insanı yakabilir de.

Biraz benmerkezci bir adamdır kendisi, ilişkisinde hep ilgi odağı olmak ister. Ona her zaman güzel şeyler söylemeli, ikide bir eleştirmemelisiniz. Bu erkek hoşlandığı kadına ulaşmak için her şeyini ortaya sürer; duygularını, enerjisini, tutkusunu, çekiciliğini.

Partnerini çok sevse de kıskanır, öyle çok bayılmasa da kıskanır, her türlü kıskanır. İhanet onun için kabul edilmez bir şeydir, partnerini başka biriyle paylaşmanın düşüncesiyle bile deli olabilir. Aldatılmak onda çok büyük yaralar açar.

Özgüvenli ve zekidir, esprilidir, akıcı ve eğlenceli bir konuşma tarzı vardır; bunlarla bir kadını rahatça etkileyebilir. Çok gururludur; partnerinin onu kırmamak ve küçük düşürmemek için çok dikkatli davranması gerekir.

Aslan burcu erkeği çok ateşli bir aşıktır ve bir kadını gerçekten sevdiği zaman gayet duygusal ve romantik davranışlar sergiler. Genelde sakin, serinkanlı bir yapısı vardır ama öfkelendiği zaman durdurulması çok zordur. Fakat kinci biri değildir. Korumak, kollanmak isteyen bir kadın için ideal bir partner olabilir.

Aslan erkeği partnerinin biraz farklı bir yapısı olmasından hoşlanır. Girişken ve atik bir adam gibi durmasına rağmen utangaç bir tarafı da vardır. İlişkiyi renkli, heyecanlı kılmak için gayret sarf eder. Kolay bağlanan biri değildir ama sevdi mi sağlam sever. Partnerinin hayatıyla ilgilenir ve sahiplenici yönünden dolayı biraz da onu yönetmek ister.

Eli açıktır; genel olarak cimri olmadığı gibi özel günlerde özel hediyeler almayı da sever. Etkileyici aşk sözleri söylemeyi bilen, edebi yönü kuvvetli, sıcak ve samimi bir aşıktır. Samimi, kendine güveni olan, zeki, asil kadınları tercih eder.

Kendine güven ister ama bağımsızlık, başına buyrukluk bir kadında aradığı özellikler değildir. Kendisi hürriyetine düşkündür ama eşini kısıtlamaya eğilimlidir. Örneğin, çalışmasını istemeyebilir. Kadını kovalamayı sever, bu yüzden, ona kapılmamak kolay olmasa bile, yelkenleri hemen suya indirmemek daha iyi olur.

 Aslan burcu erkeği aşk hayatında kötü bir deneyim yaşadıktan sonra belirgin derecede değişebilir. İlişkisinde gururu incindiyse, aldatıldıysa, beklemediği bir darbe yediyse umutsuzluk, kilo kaybı, bakımına boş vermek gibi tepkiler gösterebilir.

Bu adam bakımlı, kadınsı, güzel kokan kadınları sever. Böyle bir kadın tarafından baştan çıkarılmak ona mutluluk verir. Eğlence yerlerine gitmekten, kültürel ve sanatsal aktivitelere katılmaktan hoşlanır.

Değerli olduğunu, farklı bir yapısı olduğunu duymak ister. Böyle davranarak ona istediğiniz şeyleri daha kolay yaptırabilirsiniz. Ona işini iyi yaptığını söyleyin. İş motivasyonunu kaybettiğinde teşvik edin. Bundan çok hoşlanacak ve kalbinde sizin için ayırdığı yeri genişletecektir.

Evlendikten sonra güzel bir evlilik hayatı olması için çabalar, eşiyle ilgilenir ve onun isteklerini yerine getirmeye çalışır. Beğendiği, aşık olduğu, kendine eş olarak seçtiği kadını güzel koşullarda yaşatmak ister. Kıskanç biri olmakla beraber, biraz da gururunun etkisiyle, partnerinin albenili görünmesini arzu eder.

Seks hayatında ipleri elinde tutmayı seven, enerjik, istekli, tutkulu bir adamdır. Seksten büyük keyif alır ve bu açıdan beğenilmek, partnerinin kendisinden memnun olduğunu bilmek ister. Hemen her alanda olduğu gibi bu alanda da iltifata, beğenilmeye ihtiyaç duyar. Özellikle gençlik çağlarında yatakta daha çok kendini düşünür – yine de ona iltifatlar etmeli, ne kadar iyi olduğunu söylemelisiniz. Yine siz bilirsiniz tabii de, beklentisi budur.

Aslan burcu erkeğinin anlaştığı kadınlar genellikle yatakta kendisini şaşırtan Yay kadınları, uyumlu bir cinsellik yaşadıkları Boğa kadınları ve her en kadar zıtlaşsalar da inkar edilemez bir çekim yaşadıkları Kova kadınlarıdır. İkizler ve Terazi kadınlarıyla kurduğu ilişkiler de güzel olabilir.

Bu erkek aslında neredeyse bütün burçların kadınlarıyla kısa flörtler yaşayabilir. Kalp kırmak, insanları kullanıp bırakmak gibi bir niyeti yoktur ama gururunun okşanması için, beğenilme zevkini tatmak için gelene gidene mavi boncuk dağıtabilir. İçindeki farklı, renkli kimlikleri ortaya dökmeyi ve bunlarla beğeni toplamayı sever.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.