xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Başak Erkeği – Boğa Kadını Aşk Uyumu

0 2.326

Başak erkeği – Boğa kadını ilişkisi yıldızların yüksek oranda şans verdiği ilişkiler arasındadır. İki taraf da dünya ögesinin yönetimindedir; bu yüzden benzer özellikleri ve ortak hedefleri vardır. Farklı yönleri de olmakla beraber, genellikle keyifli ve güzel bir beraberlik yürütürler.

Erkek duygusal, fiziksel ve zihinsel açıdan kendini çabuk ve kolay bir şekilde ortaya koyacak biri değildir. Kadın daha coşkuludur ve ona romantik olmanın yeni ve farklı yollarını göstermeye çalışır. Başak burcu erkeği onun gazıyla romantik birine dönüşmez ama gitmesine izin vermeyecek şekilde davranır. Hoşlandığı bu kadının adımlarına yavaş ve düzenli bir şekilde ayak uydurmaya çalışır, bağlantı kurmak için zaman harcar.

İkisi de olayların dramatize edilmesinden ve risk almaktan hoşlanmayan kişilerdir. İstikrar ve güvenlik ararlar. Sevecen ve iyi kalplidirler. Kendilerini bir aşk ilişkisine adamaya isteklidirler. İkisi de diğerindeki bu eğilimi hisseder, bu yüzden başlangıçta birbirlerine çok fazla ilgi göstermeleri muhtemeldir. Aralarındaki uyumluluk, anında hissedilebilir.

Ancak, hayata bakış açıları farklıdır. Erkek pratik, gerçekçi ve konuşkan bir insandır. Sevdiklerine yardım etmek ve onları desteklemek için çok çalışmak ister. Hayatta, her konuda, yapabileceğinin en iyisini yapmaya çalışır. Sakin bir insandır, onun öfkeli çığlıklar attığını veya uzun süre somurttuğunu pek göremezsiniz. İnsanı en çok rahatsız edecek tarafı eleştirme, hiçbir şeyi beğenmeme ve durmadan kendisinin onayladığı yolların takip edilmesinde ısrar etme eğilimine hakim olamamasıdır.

Boğa kızı ondan daha temkinlidir, işleri hakkında karar vermesi daha uzun sürer. Erkekten daha duygusaldır ve işler istediği gibi gitmediğinde müthiş derecede suratsız olabilir.

Boğa burcu erkeği – Başak burcu kadını ilişkisinde sorunlar, günlük yaşamlarıyla ilgili kararlar almaya çalıştıkları zaman ortaya çıkmaya başlar. Erkek, durumun artı ve eksi yönlerini tartıp kararını nispeten güvenli bir şekilde alır. Kadının karar vermesi ise haftalar sürebilir ve sonuçta genellikle mantıklı bir seçim değil, içgüdüsel bir seçim yapar. Bu farklılıklar ilişkilerini olumsuz etkileyebilir. Boğa, karşıt fikirde olduğu zaman çok somurtkan ve iletişime kapalı biri olabilir. Aralarındaki uyum, iletişim yolları kapandığı zaman, en zayıf noktasındadır.

Bir Başak erkeğini baştan çıkarmak kolay değildir. Bu, sizinle ilgilenmemesi veya istememesiyle değil, ben merkezli biri olmasıyla ilgilidir. Kendini teslim etmekte güçlük çeker, çünkü bu disiplinsiz hissetmesine yol açar. Boğa’nın peşinden koşmaz, ama ondan kaçmaz da. Kadının yapması gereken şey, onun dünyada başkalarına anlamlı gelen şeylerin neler olduğunu fark etmesini sağlamaktır.

Bu adam nazik ve her zaman söylediklerinin arkasında duran biridir. Karşısındaki kişinin sinirlerini bozmaya, onun bam teline basmaya çalışan bir insan değildir. Evet, başkalarının kararlarını ve davranışlarını çok fazla kritik eder ama böyle bir kötü niyetle değil. Bir Boğa kadını olarak doğru hareketleri yaparsanız daha kendisine çarpanın ne olduğunu anlamadan size tutulabilir. Onu etkileyecek olan şey kendisine verdiğiniz rahatlıktır. Yavaş ve duygusal hareketlerinizi sever, çünkü hızlı hareket etmeyen birinin hata yapma ihtimali daha düşüktür. Bir şeyin mükemmel ve hatasız olması bu erkek için çok önemlidir.

Başak erkeğinin aradığı şey bir parti kızı değildir. Birkaç geçici ilişkisi olabilir, çünkü böyle şeyleri eğlenceli bulur ve bir aşk oyunu oynamakta iyidir. Kadınlar onun yanında kendilerini güvende hissederler. Genellikle, partnerinin kendisinin ilişkiye bu şekilde baktığını fark etmesine izin verir.

Kalıcı bir ilişki için hazır olduğunda ve hayatı bir Boğa kızı tarafından işgal edilmeye başladığında büyük olasılıkla evliliğe doğru yürüyecek ciddi bir beraberliği olacaktır. Kendini hazır hissettiği zaman, evlenme fikri onu ürkütmez.

Parasal konular Başak erkeği – Boğa kadını ilişkisinde bir anlaşmazlık değildir, zira ikisi de tutumlu insanlardır. Yalnız, erkek, kadının evin konforlu olmasına neden bu kadar önem verdiğini anlayamaz. Boğa konforlu ve rahat ortamları sever, Başak için ise konfor o kadar önemli değildir. Bu açıdan memnun edilmesi kolay bir erkektir.

Bu beraberlikte kadın, erkek için rahatlatıcı ve sevecen bir hayat ortağıdır. Onun gibi mükemmeliyetçi birinin takdir edeceği bir kalbe ve kafaya sahiptir.

Bu ikili arasındaki anlaşmazlıkların çoğu özür ve affetme ile sonuçlanır. Başak erkeğini memnun etmek kolay değildir ama Boğa kadını bunu yapmanın yollarını bulacaktır. İkisi de buna hevesli olursa gayet uyumlu bir ilişki kurabilirler. Evlendikleri zaman, kadın eşi için güvenli bir ev hayatı yaratır, erkek de kendisine sağladığı bu rahat sığınak için duyduğu minneti gösterir. Her zaman konuşacak bir şeyler bulurlar, bu da, zaten sıkı olan bağlarını daha da güçlendirir.

Erkek mükemmeliyetçi kişiliği yüzünden kendisi ve eşi üzerinde gereksiz bir baskı kurmaya çalışması mutlu bir beraberlikleri olmasının önündeki en büyük engeldir. Bu konuda kendine hakim olmaya çalışması gerekir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.