xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Boğa Burcu Erkeğinin Özellikleri

3 2.960

Sakin ve biraz da ağırkanlı bir insan olan Boğa burcu erkeği temkinli ve dikkatlidir, harekete geçmek konusunda acele etmez. Her türlü ilişkisinde sadıktır, en vefalı ve sadık dostlar bu burcun erkekleri arasından çıkar.

Duyguları değil, mantığı ön plandadır. Hiçbir şeyini riske atmaz ve hata yaptığı da nadirdir. Son derecede gerçekçidir. Yere sağlam basmayı önemser, pek iyimser ve hayalci değildir. Yarınları titizlikle planlar, kazandığı sürece mutlaka birikim yapar. Eli açık bir insandır ama savurgan değildir.

Başarıya ve başarılı insanlara karşı hayranlık besler, bu tip insanlarla yakınlık kurmaya çalışır. Arkadaş ve dost kavramlarını keskin hatlarla birbirinden ayırır, 1-2 tane dostu vardır ve sırlarını sadece onlara anlatır. Güvenmesi ve dostluk kurması zaman alır, hoşlanmadığı bir davranış gördüğünde dostlarını gözünü kırpmadan defterden siler.

Boğa burcu erkeğinin özellikleri arasında inatçılığın yeri ayrıdır. Bu erkek son derecede inatçıdır ve yapmak istemediği bir şeyi kesinlikle yapmaz. Sabit fikirlidir; inandığı şeyleri saplantılı bir şekilde savunur, kolay kolay fikir değiştirmez.

Sakin yapısı sebebiyle zor sinirlenir, fakat onun bu sakin duygularını sarsacak kadar büyük bir olay gerçekleşirse sıradan bir öfkenin ötesine geçer ve her şeyi yıkıp geçecek kadar yoğun bir gazap sergileyebilir. İçinde bir sanatçı saklar. Gelişmiş bir estetik zevke sahiptir, hayatın artistik yanlarından zevk alır. Bu yönü yaptığı işlerde de görülür.

Huzur ve güven duygusuna büyük önem vermesini de Boğa erkeğinin özellikleri arasında saymak gerekir. Öfke ve kararlılık onda çok belirgin olan huylardır. Bu adam evde, iş ortamında, ikili ilişkilerinde, özel hayatında; her zaman ve her yerde kendini güvende hissetmek ister.

Huzurlu olduğu oranda mutludur, bu huzurunu kaçıracak şeylere yol vermez. Sekse oldukça düşkündür fakat aşka da inancı ve saygısı vardır. Aşık olduğu zaman son derecede  romantik biri olur, birlikteliğinin sevgi ve güvene dayanmasına büyük önem verir. Fazla kıskanç olması bir yana bırakılırsa iyi bir aşıktır.

Evlendiğinde evine bağlı ve uyumlu bir eş olur. Baba olarak sert ve disiplinli bir tiptir, aynı zamanda çocuklarıyla arasında sıcak bir bağ olan iyi bir babadır. Yemek konusunda da seks konusunda olduğu kadar iştahlıdır, kendisine güzel yemekler ve zevkli sofralar hazırlayabilen kadınları tercih eder. Paranın değerini bilmesine ve birikimci olmasına karşın sevdiği kadına karşı gayet eli açık bir adamdır ve onun şık görünmesini ister.

3 Yorumlar
 1. […] başarılı olamazsanız idareyi eline almakta tereddüt etmez ve bunu gayet güzel başarır da. Boğa burcu kadınının özellikleri arasında uyumlu, rahat ve huzurlu bir atmosfer yaratma becerisi de […]

  1. naim sevin

   kendini göstermeyi sever iknacıdddır

   1. Hilal Uslu

    Katkı için teşekkürler. ( =

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.