xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

İkizler Burcu Erkeği Hakkında Kısa Kısa

0 793

İkizler burcu erkeği (21 Mayıs – 20 Haziran);

* İyi ve kötü, aydınlık ve karanlık ruh hallerinin birinden diğerine hızla geçiverir. Hangi anda hangi tarafının ortaya çıkacağını bilemezsiniz. Muhtemelen kendisi de bilmez.

* Fiziksel açıdan da, zihinsel açıdan da her zaman huzursuzdur ve sürekli hareket halindedir.

* Hayatın sunduğu her şeyi tecrübe etmek ister. Yeni maceralar ve deneyimler için neredeyse söndürülemez bir susuzluğu vardır.

* Yüzeysel biri gibi görünebilir ama gerçekte karmaşık ve ulaşılması zor bir bir iç dünyası vardır. Kendiniz de yüzeysel biriyseniz hiçbir zaman onun yüzeyinin altına inemezsiniz.

* Kişiliğinin en göze çarpan özellikleri zekası ve iletişim becerisidir. Kelimeleri onun kadar iyi kullanan bir erkek az bulunur.

* Yeteneklerini tek bir konuya odaklamak yerine çeşitli şeylerle ilgilenmeyi tercih eder. Fiziksel sporlardan çok zihinsel sporlara eğilimlidir. Bir veya daha fazla yabancı dil öğrenebilir, bir satranç ustası ya da ayaklı bir kütüphane olabilir. Muhtemelen bunların yanında birkaç tane de hobisi olur.

* Çok meşgul görünse bile arkadaşlarına zaman ayırmanın bir yolunu bulur. Sosyal bir adamdır, başkalarıyla zaman geçirmeyi sever.

* Karmaşık bir yapısı ve değişken bir doğası olduğundan, İkizler burcu erkeğini anlamak kolay değildir. Öngörülmesi zor bir insandır. Yarın bugünkünden tamamen farklı bir şey isteyebilir.

* Birçok şey öğrenmek istediği için, uzun süre belli bir projeye bağlı kalması pek muhtemel değildir. Birçok projeye el atabilir, ancak sadece birkaç tanesinin sonunu getirir.

* Kolayca sıkılır. Bir şey veya birileri artık ilgisini çekmiyorsa hızla bir sonraki şeye, yere ya da kişiye geçer.

* Partilerde, sosyal etkinliklerde herkesle konuşan, kahkahalar atan biridir. Parlak ve canlı sohbetiyle insanları kendine çeker.

* Yeniliklere, özellikle de teknolojik olanlarına bayılır. Ona hediye almak istediğiniz zaman bunu aklınızda tutun.

* İkizler burcu erkeği aşk hayatında nazik, heyecan verici ve bir kadını güldürebilecek bir adamdır. Gerçekten aşık olduğu zaman ekstra romantik olabilir.

* Size güzelliğiniz ve çekiciliğiniz için de iltifat eder ama daha çok zekanız ve fikirlerinizle ilgilidir. Meşgul edilmesi, tutulması muazzam miktarda entelektüel uyarım gerektirir. Hızlı bir zeka dansı yaparak onu baştan çıkarabilirsiniz.

* Bir İkizler erkeğiyle çıkmaya başlarsanız kendinizi macera içinde yaşamaya hazırlamalısınız. Neredeyse her zaman eğlenceli ve çılgın aktiviteler arar ve sosyal takvimi genellikle doludur.

* Harekete, heyecana, yeni deneyimler yaşamaya açık olmayan bir kadınsanız bu adam sizin için iyi bir seçim değildir. En az kendisi kadar canlı ve meraklı bir kadına ihtiyaç duyar.

* Astrologlara göre aşk ilişkilerinde pek güvenilir bir adam değildir. Partnerini düş kırıklığına uğratmak gibi bir niyeti yoktur ama duyguları hızla değişebilir.

* Tutarlılık beklentisi olan bir kadın için birlikte olunması zor bir adamdır. İşlevsel bir ilişkinin içinde kalabilmesi için kendi kendine yeten ve tamamen bağımsız bir partneri olması gerekir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.