xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Oğlak Burcu Erkeği Hakkında Merak Ettikleriniz

0 4.805

Oğlak erkeği gazla çalışan bir erkek olarak bilinir;  överek, güzel sözler söyleyerek ona birçok şey yaptırabilirsiniz. Kendisi otoriter ve gayet inatçı bir insandır. Başkaları adına karar verirken  kararın kendisi tarafından verilmesiyle o kadar ilgilidir ki bu yaptığının o kişi için iyi olup olmayacağını gözden kaçırabilir. Aldığı kararı sorgulama terbiyesizliğini yaparsanız da size çok bozulur. Oğlak burcu erkeği duygusuz biri olarak tanınır ama aslında daha çok duygularını açık etmeyen biridir. Soğuk, soğukkanlı, mantıklı ve fazlasıyla hesapçı bir yapısı vardır. Onun için önemli olan aklının ne söylediğidir, kalbinin ne dediği ikinci planda gelir.

Bazen karşısındakinin kalbini kırabilecek derecede dürüst olur bu adam. Çok konuştuğu zamanlarda bile kendisine dair fazla bir şey anlatmaz. Tam bir kapalı kutudur, onu tanımak istiyorsanız sabırlı olmanız gerekir. İçinde fırtınalar koparken bile ifadesi sakin, duruşu güçlüdür.

Çalışkanlık ve azim de Oğlak burcu erkeğinin özellikleri arasında yer alır. Oğlak erkekleri çalışmayı severler, maddiyata düşkündürler ve para kazanmak konusunda oldukça başarılıdırlar. Parayı elde tutma konusunda da iyidirler, hatta bazen cimri biri olarak nitelendirilecek kadar. Fakat sıkıntıda olan birine yardım etmek söz konusu olduğu zaman eli açık davranırlar.Bu konuda bir tutarsızlıkları olduğu söylenebilir; aynı adamın insanı sinirlendirecek derecede para hesabı yaptığına da, parayı düşüncesizce savurduğuna da tanık olabilirsiniz. . Bazıları işlerinin peşinde koşarken çevrelerindeki insanları kaybedecek derecede işkoliktirler. Kariyer düşkünüdürler, mesleki hedeflerine hırsla asılır ve onlara ulaştıkları zaman çok mutlu olurlar. Konu ne olursa olsun; varmak istediklere yere ulaşmak, almak istedikleri sonucu almak için deli gibi çalışırlar. Burcun erkeklerinden başarılı, hatta müthiş iş adamları çıkabilir.

oğlak burcu erkeği

Oğlak burcu erkeği katı kuralları olan bir adamdır. Meraklıdır, enteresan konulara ilgi duyabilir. Her zaman sakindir. Yalnız kalmaktan rahatsız olmaz. Çok bilmiş insanlardan hoşlanmıyorsanız size itici gelebilir. Garanticilik de Oğlak erkeğinin özellikleri listesinde bulunması gereken bir özelliktir. Bu adam hayati önemi olan riskler almaz, olur da buna mecbur kalırsa önce riski azaltacak her türlü tedbiri almaya çalışır.

Oğlak erkeğinin genelde mutsuz olduğu söylenebilir, bunun sebebi ince detaylara odaklanan mükemmeliyetçi yapısıdır. Bu burcun erkekleri ayrıntıcı, hatta bazen takıntılıdırlar. Empati kuramazlar. Onlar için sadece siyah ve beyaz vardır, aradaki renkleri görmezler.  İnsanı iyice incelemeden dostluk kurmazlar. Bu durum insan ilişkileri için de geçerlidir; bir insanı az – çok sevmeleri pek söz konusu değildir, ya çok sever veya nefret ederler.

Oğlak burcu erkeğiyle genel konularda gayet keyifli sohbetler yapılabilir fakat duygular söz konusu olduğunda iş değişir. Canı istemiyorsa, içinden gelmiyorsa mutluluğunu da, mutsuzluğunu da paylaşmaz. Bu aslında biraz da sonuç alamayacağı eylemlere girişmeyen mantıklı yönüyle ilgilidir. Ona yardımcı olma, derdini hafifletme ihtimaliniz yoksa size derdini anlatmaz.

Şöyle candan, esprili bir muhabbete girişmesi için tanıdığı insanların arasında olması gerekir. Temkinli yapısı tanımadığı insanların arasındayken kapanmasına sebep olur. Genelde karamsar bir yapısı vardır. Sesini hiç yükseltmeden, sakin duruşunu hiç bozmadan çok ağır sözler söyleyebilir. Analiz yeteneği yüksektir, sessizce tespit yapar ve bir insanı hayatına dahil edip etmeyeceğine buna göre karar verir.

Oğlak burcu erkeğinin olumlu özellikleri

Oğlak erkeğinin müthiş hırsı onun gözünü diktiği hedeflere ulaşmasına yol açar. Fakat aynı hırs insan ilişkilerinin ve özel hayatının aksamasına sebep olabilir.

Planlı ve düzenli bir insandır, üstüne aldığı işleri sağlam bir şekilde yapar. Gelişmiş bir görev duygusuna sahiptir.

Güvenilir bir insandır.

Kolay kolay sinirlenmez. Sorunlar karşısında soğukkanlı ve tahammüllüdür.

Hayal gücü ve yaratıcılığı yüksektir.

Merhametlidir.

Oğlak burcu erkeğinin olumsuz özellikleri

Haddinden fazla inatçı olabilir.

Karamsarlığıyla muhatap aldığı insanları daraltabilir. Melankoliye eğilimlidir. Zaman zaman fena halde içine kapanabilir ve bunun ne kadar süreceğini bilemezsiniz. Kısa da sürebilir, uzun da.

Kararlarının doğruluğundan fazla emindir, kendinden yanlış bir karar çıkacağına ihtimal vermez.

İnsanları idare etmeye eğilimlidir, idare edilmekten hoşlanmayan biriyseniz onunla sorun yaşarsınız.

Aşırı detaycılığı ile rahat bir insanı sıkabilir.

Eleştirilmeye tahammülü yoktur.

Bencildir. Onunla aynı şeyleri sevmiyorsanız işiniz zor, çünkü öncelikli ve önemli olan her zaman onun istekleridir. Muhatabı ona uyarsa her şey yolunda gider ama kendisi karşısındakine uymak için gayret göstermez.

Kindardır. Aslında buluttan nem kapan biri değildir ama kendisinde olumsuz etkiler yapan sözleri davranışları asla unutmaz ve intikam almayı çok ister.

Özür dileme engellidir.

oğlak burcu erkeği aşk hayatı

 

Oğlak burcu erkeği aşk hayatında nasıl biridir

Burcun erkeği için öncelikli olan şeyler her zaman iş, kariyer ve paradır; aşk meşk  meseleleri bunlardan sonra gelir. Oğlak burcu erkeği aşk hayatında sahiplenici, kıskanç ve baskın bir tutum sergiler. İkili ilişkilerde yönlendirilen değil yönlendiren taraftır kendisi. Hayatla azim ve kararlılıkla savaşacak, yoluna çıkan engelleri aşmak için bütün gücüyle savaşacak bir erkektir ve kendisine cesaret verecek, destek olacak bir kadına ihtiyaç duyar. Dış kabuğu serttir ama onu kırabilirseniz sizin için elinden gelen her şeyi yapacağından kuşkunuz olmasın. Ama şunu da unutmayın; küçük bir hatanızda duvarları tekrar yükselebilir.

Oğlak erkeği duygularını ifade etmek söz konusu olduğunda çekingen davranır. Duygusal ilişkilerde de garanticidir; bir kadını beğense de ona duygularını hemen açıklayamaz, karşılık alacağından emin olmak ister. Genel olarak durgun ve sakin bir yapısı vardır zaten; şen şakrak, dışa açık, bağımsız yapılı, dik başlı bir kadınsanız ondan pek hoşlanmayabilirsiniz. Mükemmellik tutkusu eş arayışına da yansır; akıllı, zarif, bakımlı, kibar, düzenli, anlayışlı, huyuna giden kadınları tercih eder.

İlişkisine, partnerine değer verir. İlişkide olumsuz bir şeyler olduğu zaman kolaylıkla unutup yeni arayışlara girer. Uzun süreli ilişkiler kurmayı tercih eder. İyi bir eş ve iyi bir baba olur. Aşık olduğu zaman, partnerine iyi ve rahat bir hayat yaşatmak için canla başla çalışır. Ailesine düşkündür.

Oğlak erkeği hangi burçların kadınlarıyla anlaşır

Oğlak burcu erkeğinin istediği şey sade, düzenli, monoton bir hayattır ama bazen bu atmosferden uzaklaşmak isteyebilir. Başak burcu kadını bu durumda onun için iyi bir partner olacaktır, çünkü uyumlu bir yapısı vardır ve güzel bir macera yaşama fikrine sıcak bakabilir.

Boğa burcu kadını ile mutlu ve tatmin edici bir cinsel hayatı olur.

Balık burcu kadını Oğlak erkeğinin isteklerine olumlu yaklaşır ve beklentilerini karşılar. Bu ikili arasında uzun süreli bir ilişki yaşanabilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.