xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Terazi Burcu Erkeğinin İlgisini Çekmenin Yolları

2 1.825

Gönlünüz bir Terazi erkeğine düştüyse bunda şaşılacak bir şey yok. Burcun erkeklerinin çoğu karşı koyulması zor bir çekiciliğe sahiptir. Aşağıdaki bilgilerin Terazi burcu erkeğinin ilgisini çekmek isteyen kadınlara biraz olsun yardımcı olacağını umuyoruz.

Terazi burcunda dünyaya gelmiş bir erkek kibar ve samimidir ama duygularında tutarsızdır. Şöyle ki, bir gün sizi deliler gibi seviyordur ama ertesi gün aynı şeyi istemez. Bir ilişkide, uyum ve diğer niteliklerden önce derin bir bağlantı arar.

Adaletsizlikten nefret eder ve zayıf, güçsüz insanları tereddüt etmeden savunur. Aklından geçenleri söylemekten çekinmeyen ve fikirlerini inandırıcı biçimde ortaya koyabilen biridir.

Hayatında denge, adalet ve sükuneti sever. Sanata ve güzelliğe duyarlıdır.

Terazi erkeği aşk hayatında sempatik ve içten bir adamdır. Partnerini mutlu etmeye çalışan büyük bir romantiktir. Kibar, çekici ve iyi bir dinleyici olan bir kadınla olmayı hayal eder. Bütün gün tartışmak istemez, bu yüzden partneri de kendisi kadar sevimli, nazik ve şefkatli biri olmalıdır. Hoş bir görünümü olan, kendisini güldüren ve biraz seksi bir havası olan kadınları cazip bulur.

Onu cinsel olarak çekmek için müstehcen ve şehvetli olmalısınız. Bu açıdan oyuncu ve eğlenceli olabilen kadınları sever. Dokunulmaya duyarlıdır ve kendisine masaj yapılmasından hoşlanır.

En uyumlu olduğu burçlar İkizler ve Kovadır. İkizlerin sivri ve zaman zaman iğneleyici mizah anlayışını takdir eder ve Kovanın orijinal ve ilginç tarafına bayılır.

5 Adımda Terazi Erkeğini Etkileyin

1.Kalabalıkta öne çıkın.

2.Zarif görünün.

3.Ona iltifat edin.

4.Açık ve dürüst olun.

5.Acele etmeyin. Olayların yavaş yavaş gelişmesine izin verin.

Dengeli Bir İlişki Olmazsa Olmazıdır

Karşılıklı saygı ve anlayışa dayalı sağlıklı ve dengeli bir ilişki kurmak için yapabileceği her şeyi yapar. Kendini rahat hissetmesi için ilişkisini barışçıl olması gerekir. Romantiktir ve birinden hoşlandığı zaman kendini son derecede çekici göstermeyi bilir.

Terazi Erkeğini Kendinize Nasıl Aşık Edersiniz?

Hoş ve samimi buluşmalar ayarlayın. Çok romantik bir adamdır. Partnerinin kendisine sevgi ve şefkatle yaklaşmasını ister. Herhangi bir Terazi erkeğinin kalbinin kapısını açacak anahtar romantizmdir. Ne kadar romantik olursanız, size doğru o kadar çekilir.

Bir Kadında Aradığı Şeyler

Tartışma ve muhabbetlerde kendi fikrini savunabilen entelektüel bir partneri olmasını ister. Alımlı, çekici ve sosyal bir kadına derin bir sevgiyle bağlanması muhtemeldir. Bulunduğu ortamı kendine güveniyle ve şen şakrak, gösterişli kişiliğiyle dolduran bir kadınla tanışmayı hayal eder.

Terazi Erkeğinin En iyi Ve En Kötü Özellikleri

En İyiler

İletişim en güçlü noktalarından biridir. Kendini sakin ve nazik bir şekilde ifade etmeyi bilir. Çok diplomatiktir; yüksek sesli, şiddetli tartışmalardan hoşlanmaz.

En Kötüler

Karar vermekte büyük zorluk çeker. Bu özelliği ona profesyonel yaşamından çok özel yaşamında zarar verir. Bir Terazi için, iki kişi arasında seçim yapmaktan daha zor bir şey yoktur.

Terazi Burcu Kişisinin Sevdiği Ve Sevmediği Şeyler

Sevdikleri

Yukarıda da belirttiğimiz gibi aşk hayatında öncelikleri denge ve uyumdur. Sakin ve keyifli bir atmosfere ihtiyaç duyar. Ortamın kötüleştiğini hissederse havlu atmaktan çekinmez.

Gündelik hayatta kendisinin düşüncelerini paylaşan olumlu ve mutlu insanlarla çevrili olmayı sever. Sempatik ve tatlı görünür ama fikirlerini şiddetle savunur. Sanatsal ve estetik bir yönü olan her şeyi sever.

Sevmedikleri

Bir karar vermek veya taraf olmak zorunda kalmaktan nefret eder. Çekişmelerden, anlaşmazlıklardan korkar ve uzak durur. Güzel şeylere ve insanlara ilgi duyan, zarif, dürüst ve vicdanlı bir adamdır.

2 Yorumlar
 1. Sibel

  Ayrıntılı harika bir yazı olmuş..
  Küçük ipuçlarınız çok önemli
  Tesekkurler

  1. Hilal Uslu

   Umarım konuyla ilgilenenlerin işine yarar. Ben teşekkür ederim.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.