xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Terk Eden Sevgili Geri Döner Mi: Yaşanmış Hikayeler

0 8.130

İnsanların ortak bir duygusu vardır çoğunlukla beklenmedik bir zamanda, bazen doğru dürüst bir açıklama bile yapmadan terk eden sevgili için. İsteriz ki sevgili asla bizim gibisini bulamasın, köpekler gibi pişman olsun, yaptığına çok üzülsün, mümkünse geceleri uyuyamasın; falan filan.

Terk eden sevgili geri döner mi peki; evet, bu mümkündür, üstelik çok az rastlanan bir şey de değildir. Günler, haftalar, hatta aylar sonra geri dönen sevgili diye bir şey var mıdır, vardır. Ama çoğunlukla artık bir şeylerin tadı kaçmıştır ve yeni durum soru işaretleriyle doludur:

Bir sıkıntı içinde olduğu ve onu ancak sizin kadar kendisine bağlı birinin teselli edebileceğine inandığı için mi döndü, güzel bir seks hayatınız vardı da bunun devamını istediği için mi döndü, başka bir ilişki kurup hayal kırıklığına uğradığı, hatta belki de bu dönemi sizin yanınızda daha hafif ve kendini daha az yalnız hissederek atlatmak istediği için mi, sizi başka bir ilişkinin eksik taraflarını tamamlamak amacıyla kullanmak, aynı anda 2 kişiyi idare etmek istediği için mi, sizi gerçekten sevdiği ve bunu geç anladığı için mi; ne için?

Giden sevgilinin geri dönmesi ve tekrar bir birliktelik yaşanması durumunda çoğunlukla bir tatsızlık, bir burukluk, bir tuhaflık vardır. Gerçi, eski sevgili geri dönmüş mü, dönmüş; asıl önemli olan budur kadınların çoğu için. Bunda insanın egosunu okşayan bir şey var herhalde. Ama gidenin neden geri döndüğü aslında fark eder. Zira, fazla bir sevgi, bağlılık ve pişmanlık hissetmeden; fiziksel / maddi nedenlerle geri dönen kişi muhtemelen bir süre sonra tekrar gidecektir.

Ziyaretçilerimize bu konuda fikir vermek için internetten yaşanmış hikayeler derledim, onları anlatıcam bu yazıda. Yaşanmış, en azından yaşandığı iddia edilen hikayeler bunlar.

1. hikaye: Erkek, kız arkadaşını 5 yıllık bir ilişkiden sonra terk ederken bu süre boyunca bir başkasına aşık olduğunu söylemiştir. Ayrılıktan sonra çift 6 ay boyunca ayrı kalırlar ve bu 6 ayın ilk 2 ayında kadın sürekli olarak giden sevgilisine mesajlar atar, bunu kendisine nasıl yaptığını sorup durur. Sonra arayıp sormayı bırakıp unutmaya çalışır ama başaramaz.

Daha sonra erkek tekrar aramaya başlar, özür diler, her şeyi düzeltmek istediğini söyler. Bıraktığı sevgilisi onu hala çok sevmektedir ve sonunda affeder. Beraberlik yeniden başlar, güzel bir beraberliktir bu, hatta evlilik planları başlar. Ama evlenmişler midir bilmiyorum.

2. hikaye: Erkeğin kendine aşırı derecede güvenli ve biraz da dengesiz olduğu; daima kadının alttan aldığı bir ilişki yaşanmaktadır. Benim ‘Yalama olmuş artık’ dediğim bir ilişki türüdür bu, çift defalarca ve defalarca ayrılıp barışmışlardır.

(Hata yapan, ilişkiye özen göstermeyen, kalp kıran, can sıkan taraf devamlı olarak affedilirse bu tip davranışlarını değiştirmez çoğunlukla. Tepki gördüğü de yoktur pek, niye değiştirsin ki? Karşı taraf da tepki verirsem ilişki biter diye korkuyordur belki, kim bilir? Bu kısır döngüye giren çiftlerde ayrılıp ayrılıp barışmak normal, sıradan bir şeydir artık.)

Bir gün sessiz kalan, alttan alan tarafın canına tak eder ve bir ayrılma durumunun ardından farklı bir davranış sergiler; hiç arayıp sormaz bu kez, geri döndürmeye, durumu düzeltmeye çalışmaz. Terk eden sevgili birkaç ay sonra geri arar. Fakat kızımızın bu kez affetmeye pek niyeti yoktur.

terk eden sevgili geri döner mi

3. hikaye: 6 yıllık bir ilişki, üstelik artık erkeğin ailesinin gelip kızı istemesi falan telaffuz edilirken, erkek tarafından bitirilmiş. Gerekçe erkeğin artık ilişkiden soğumuş olması, kızı sevmiyor olmasıymış ama ayrılık kararını bildirmeden birkaç gün önde davranışları gayet yakın ve sevecenmiş.

Kız erkeğin ailesini araya koymuş, 1 -2 hafta peşinde dolaşmış ama erkek “Sorun sende değil, bende” tarzı klasikleri sıralayıp uzak durmuş, hatta telefon hattını değiştirmiş. Kızımız 6 yıllık beraberlikten, aileyle tanıştırmadan, evlilik vaatlerinden sonra sevgilisinin dengesiz ve hatta düşmanca tavırlar sergilemesi karşısında serseme dönmüş, baya perişan olmuş. Erkek inkar ediyormuş ama onun bir başkasıyla ilişkisi olduğunu söyleyenler varmış – ki belki de öyledir.

4. hikaye: 3 yıllık bir ilişki erkek tarafından, “Artık olmuyor, ayrılmak istiyorum” açıklamasıyla sonlandırılmış. Oysa bundan 2 gün önce erkek sevgi dolu sözler söylüyormuş kadına. Onun bazı şifreleri sevgilisinde imiş, sevgilisi bir araştırma yapmış ve hayatında başka biri olduğunu öğrenmiş. Erkek daha sonra geri aramış ve kadını merak ettiğini, iyi olmasını ve kendisini aklından silmesini istediğini söylemiş. Hayatından biri olmadığını ama her an olabileceğini eklemiş bir de.

Şimdilik bu kadar. Daha sonra bu tarzda başka yazılar da yazmayı düşünüyorum. Ziyaretiniz için teşekkürler.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.