xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Yengeç Erkeği – Balık Kadını Aşk Uyumu

2 6.974

Yengeç erkeği – Balık kadını ilişkisi Zodyak burçlar kuşağının en uyumlu ilişkilerinden biridir . Kadın erkeğin duygularının derinliklerinde yüzer ve ikisinin de sezgilerinin güçlü olması, birbirlerini daha iyi anlamalarına yardımcı olur. Fakat onlarınki kırılgan bir ilişkidir de aynı zamanda. Çünkü ikisi de hem dürüst, hem de duyarlıdırlar ve zaman zaman birbirlerine zarar verebilirler. Fakat bu aynı zamanda güçlü bir durumdur; zira iki taraf da hatalarından ders çıkarabilen ve ilişkiyi canlı tutmayı bilen kişilerdir.

Bu beraberlikte iki taraf da hassas ve sadıktır. Duyarlıdırlar ve her şeyi duygularının süzgecinden geçirirler. Zaman zaman sorunlar ve duygusal patlamalar yaşayabilirler, ancak ikisi de su grubu üyesi oldukları için birbirlerini çok iyi anlarlar. Aralarındaki duygusal bağlantı ve iletişim çok güçlüdür. Birçok ortak değere sahiptirler.

İki su grubu mensubu arasındaki ilişkilerin çoğu pratik ve istikrarlı olamama, günlük zorlukların saldırına açık olma riski ile karşı karşıyadır. Fakat Balık burcu kadını – Yengeç burcu erkeği beraberliği, Yengecin büyük bir iç kuvveti ve onu diğer su grubu üyelerinden ayıran cin fikirli bir tarafı olması sayesinde bu açıdan daha avantajlıdır.

Birbirlerinin ne düşündüğünü ve hissettiğini anlamak için konuşmaları gerekmez. İkisi de mümkün olduğu kadar dramlardan kaçınmayı tercih ederler. Suyun üstünde mutlu bir şekilde ilerleyen küçük teknelerini ayakta tutmak için ellerinden gelen her şeyi yapar ve onu batmaktan koruyabilirler. Uyumlulukları Yengecin bunu başarabilme yeteneğine dayanır – neyse ki o her zaman bir şekilde idare eder.

Balık kadını genellikle geleceği hakkında pek düşünmez, ama iyi bir hayat istediğini kesinlikle bilir. Yengeç erkeği, dışarıdan bakılınca savunmasız biri gibi görünebilmekle beraber oldukça becerikli ve güçlüdür. Hayatın getirdiği herhangi bir zorluğun üstesinden gelebilecek bir adamdır. İkisi de duygularının baskısından ötürü bunalırsa, ilişkinin anın üstesinden gelmesine yardım edecek olan taraf o olur.

İkisi de derin ve güçlü duyguları olan, duygularını yoğun bir şekilde yaşayan insanlardır. Acı çekmenin ne demek olduğunu bilirler, ama mutluluğun ne getireceğini de bilirler. Beraberce, ikisinden birini etkileyen herhangi bir duygusal sorunun üstesinden gelebilirler. Diğer su grubu eşleşmelerinin karşı karşıya olduğu fazla hayalperest olma ve yaşamın pratik yönünü unutma riski onlar için geçerli değildir.

Yengeç erkeği – Balık kadını ilişkisinin bir ritmi vardır ve bunu izlemekten zevk alırsınız. Onları gördüğünüz zaman iyi bir çift olduklarını değil, gördüğünüz en iyi çift olduklarını düşünebilirsiniz. Duyguları istikrarı değildir ama birbirlerini desteklerler ve zaman testine direnirler. Bu yorucu bir mücadeledir, fakat çoğu zaman başarırlar. İlişkileri, ömür boyu masalsı bir romantizm içinde devam etme potansiyeline sahiptir.

Bu beraberliğin potansiyel sorunlarından biri Balık kadınının bir hayal dünyasında kaybolmaya eğilimli olmasıdır. Onun kafası sık sık bulutlara yükselir, bu da gerçek dünyadan kopmuş veya başka bir şeye odaklanmış gibi görünmesine yol açabilir. Oysa Yengeç erkeğine sürekli olarak çabalarının boşa gitmediğini hissettirmek gerekir, çünkü o partnerini memnun etmek için çok uğraşır. Onu mutlu etmek için ne gerekiyorsa yapmaya isteklidir, ancak, yaptıklarının işe yaradığını bilmesi gerekir. Balık kızı onun hassas yapısını hırpalamamaya dikkat etmelidir.

Ayrıca, ikisi de evde zaman geçirmeyi seven insanlar olmakla beraber, Balık, gezmeyi ve dünyayı keşfetmeye daha düşkündür. Bu, Yengeci rahatsız edebilir ve kendini ihmal edilmiş hissetmesine yol açabilir. Yengecin ruh halindeki dalgalanmalar ve karamsarlığa meyilli olması da Balığı rahatsız eder.

Ancak, bu ikili arasında, ilişkiyi zedeleyecek çok fazla sorun çıkmayacaktır. Yengeç kabuğuna çekilme eğilimine, Balık da hayaller arasında kaybolup gitme huyuna hakim olabilirse oldukça sağlam bir çift olurlar. Uzun vadeli bir beraberlik istediklerinden, ilişkilerini yürütmek için büyük çaba gösterirler. İkisi de aşkı ve romantizmi ciddiye alır, beraberliklerinin iyi gitmesi için ellerinden gelen her şeyi yaparlar.

Sonuç olarak, aralarındaki ufak tefek pürüzleri gidermek için gayret ederlerse ki ikisi de bunun için çaba gösterecektir; ikisi çoğu zaman mükemmel bir ekip oluştururlar. Aralarındaki arkadaşlık da, cinsel uyum da, evlilik ilişkisi de yolunda gider.

Bunlar Da İlginizi Çekebilir:

Yengeç Erkeği – Yengeç Kadını

Yengeç Erkeği – İkizler Kadını

Yengeç Erkeği – Terazi Kadını

2 Yorumlar
  1. Neslihan

    Ben yengeç burcu erkeğini seviyordum. Balık burcuyum. O da seviyormuş gibi yaptı sonra başka kıza çıkma teklifi etti. Birde beni o ilk sevmişti ilgi gösterince bende sevdim. Sonra birden değişti. Diyeceğim o ki YENGEÇ BURCU ERKEĞİNE GÜVENMEYİN. sağı gösterip solu vuruyorlar resmen

    1. Hilal Uslu

      Kötü bir tecrübe olmuş. İnşallah bir sonraki daha keyifli olur. 🙂

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.