xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Boğa Burcu Erkeği Hakkında Kısa Kısa

0 1.517

Boğa burcu erkeği (20 Nisan – 20 Mayıs);

* Ünlü inatçılığıyla karşılaşmadığınız sürece geçinilmesi kolay bir adamdır. Bir konuda kararını verdikten sonra fikrinden bir santim bile sapmaz. Bu yüzden, sizin bakış açınızı da görmesi için uğraşarak enerjinizi boşuna tüketmeyin.

* Boğa burcu erkeğini anlamak için içinde büyük bir kayanın bulunduğu kırlık bir alanı düşünün. Kayayı iterseniz yerinden oynamaz, o manzaranın demirbaşıdır. Bu adam da o kaya gibidir: İnatçı, sağlam, güçlü ve kararlı.

* Mantıklı ve pratiktir.

* İnatçılığı bazen kişisel gelişimini engeller. Ancak bazen de hedefine ulaşmasını sağlayan itici, pozitif bir güç olur.

*  Aşk, iş veya kişisel projeler; hayatındaki her şeyi planlı, yavaş ve istikrarlı bir şekilde yürütmeye meyillidir.

* Çok sabırlıdır. Başarı yolunda karşısına çıkan her türlü engeli sabrıyla ortadan kaldırmaya hazırdır.

* Zor ve gergin durumlarda sakinleştirici etkisi yapan bir adamdır. Sakinliği ve sabrı her zaman hoşnutlukla karşılanır. Zira bu özellikleri sadece kendisine değil, çevresindeki insanlara da yardımcı olur.

* Kontrolün kendisinde olmasını ister. Ailesinin, arkadaşlarının veya partnerinin bir karar vermeden önce kendisine danışmasından hoşlanır.

* Baskı altında çok dayanıklı olması takdire değer olsa da yavaş ve istikrarlı yaklaşımı yaptığı işi sonuçlandırmasının gereğinden uzun sürmesine yol açabilir.

* Risk almayı sevmez. Bunun yerine geride kalıp izleme, bekleme ve olacakları görme eğilimindedir.

* Elleriyle çalışmayı sever ve onları bir şeyleri tamir etmek, bir sanat eseri oluşturmak veya müzik yapmak gibi şeyler için iyi kullanır.

* Dünyevi zevklere düşkündür. Rahat ve lüks bir yaşam tarzı ister ve bunun için çaba gösterir. Hayattaki nihai hedefi rahat bir eve, sıcak bir yuvaya, içten ve sadık bir ortağa ve konforlu bir yaşam tarzına sahip olmaktır.

* Boğa burcu erkeğinin en uyumlu olduğu burçlar Yengeç, Başak, Oğlak ve Balık burçlarıdır.

* Değişim hayatına daha fazla fırsat ve gelişme fırsatı sağlayacak olsa bile rutinini sürdürmeyi tercih edebilir.

* Kişisel hayatının ayrıntılarını, derin duygularını kendine saklamak eğilimindedir. Size açılmasını istiyorsanız onun güvenini kazanmanız gerekir ve bu kolay değildir.

* Boğa burcu erkeği aşk hayatında kovalamayı sever. Arada bir onun dahil olmadığı planlar da yapın. Açık ve güvenilir olun ama aynı zamanda bağımsız bir alanınız da olsun.

* Mizahı sever. Onu güldürebilir ve onunla beraber gülerseniz sizi de sevecektir.

* Seks yapmak yaşamının öncelikleri arasındadır. Güçlü ve sağlıklı bir libidoya sahiptir ve aynı özelliği taşıyan bir kadın onun için iyi bir partner olur.

* “Erkeğin kalbine giden midesinden geçer” derler ya, bu sanki bu adam için söylenmiş gibidir. İyi yemek yapmanız tek başına yeterli olmaz ama size duyduğu hayranlığı arttırır.

* Çoğu zaman evde vakit geçirmeyi tercih ediyorsanız onun için ideal bir partner olabilirsiniz. Durum böyle değilse de onun sevdiği rutinlerle kendi heyecan ve sosyalleşme ihtiyacınız arasında bir denge kurmayı çalışın. Sürekli dışarıya çıkmak ona yorucu gelir.

* Sadık, kadınsı, güçlü, tutarlı ve doğal kadınlardan hoşlanır.

* Bu adamı çekmek için ona karşı sabırlı olmalısınız. İlişkiyi ilerletmek için acele etmeyin. Başka birçok şeyde olduğu gibi bu konuda da yavaş ve temkinlidir.

* Konuşkan biri değildir, ancak, aşık olduğu zaman partneriyle iletişim kurmak için çaba harcar ev sevgisini çeşitli biçimlerde gösterir. Sevgisi büyüdükçe romantik tarafı da daha fazla ortaya çıkmaya başlar.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.