Boğa Burcu Erkeğini Anlamak

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sabit nitelikli bir toprak grubu burcu üyesi olduğunu düşündüğünüz zaman Boğa burcu erkeğini anlamak daha kolay olur. O koruyan, denge sağlayan ve bu durumu sürdüren bir adamdır. Bir Boğa burcu kişisinden söz edildiğini duyduğunuz zaman pratik, yavaş ve metodik birini düşünün. Böylece erkek boğanın neden sakin, sarsılmaz, sessiz bir doğası olduğunu, yapılandırılmış bir rutinle kendini daha güvenli ve güven altında hissettiğini daha kolay anlarsınız.

Boğa Burcu Erkeğinin Özellikleri

Sabırlı, azimli, sıcak kanlı ve kararlı bir insandır. Karmaşık olmayan, yumuşak bir kişiliğe sahiptir. Şimdiki zamanda yaşar ve yılmadan, inatla ilerler. Kendi işine bakar. Başarıya ve daha yüksek bir statüye ulaşmak için çok çalışır. Hayattaki önceliği finansal güvenliktir ve en büyük zevki de çabalarının karşılığını alıp bunun tadını çıkarmaktır.

Tipik bir erkek boğanın mesleği yüksek düzeyde teknik detaylar içerir. Teknolojiye karşı derin bir ilgisi vardır ve bu konuda doğuştan gelen bir kavrayışa sahiptir. Yaratıcı bir doğası olduğu ve kültürel konuları sevdiği için işinin yanında müzik, film, performans sanatı gibi bir şeyle de ilgilenebilir.

Boğa burcu bir boğa başıyla sembolize edilir. Bu, burcun üyelerinin genellikle hazır olana kadar kıpırdamayı veya aksiyona geçmeyi reddeden kişiler olmalarıyla ilgilidir. İnatçı doğaları bu sembolle tanımlanır. Ancak, doğuştan gelen bu inatçılıkları kendi faydaları için kullanabilecekleri bir güçtür.

Boğa burcu erkeğini anlamak için olayların ortasına çekinmeden dalan bir adamı hayal edin. O tam olarak böyle biridir ve pozisyonunu da korur. Bu yetenekleri iş dünyasında başarılı olmasına yardım eder.

Güzellik, duygular, konfor, aşk ve güzel sanatları temsil eden Venüs tarafından yönetildiği için, erkek boğa iddialı ya da saldırgan değildir. Görünüş ve karakter itibariyle oldukça güçlü ve erkeksi olmasına karşın, göstermekten rahatsız olmadığı yumuşak ve nazik bir tarafı da vardır.

Müthiş Bir İş Adamıdır

İş dünyasında başarılı olmak için kullanılan bazı taktikler bir boğanın sürüsünü korumak için uyguladığı taktiklere benzer. Güçlü olmak veya güçlülük izlenimi vermek için yapılabilecek birçok şey vardır. Erkek boğa, hangi pozisyonda olursa olsun, inatçı ve kararlıdır. Bu da onun zorlu bir iş adamı olmasını sağlar.

Duygularını Açık Etmez

Boğa erkekleri genellikle için kapanık ve ağzı sıkı adamlar olarak bilinirler. Burcun erkeğinin bir görüşü veya yargıyı grup içinde dile getiren ilk kişi olması nadiren görülür. Baskı görmedikçe, çoğu zaman duygularını kendine saklar.

 

Değişiklikten Hoşlanmaz

Boğa erkeği genellikle değişimden hoşlanmadığı için olumsuz eleştiriler alır ve bu bir dereceye kadar doğrudur. İçinde bulunduğu konum iyi olmasa bile, değişiklik yapmaktansa bulunduğu pozisyonu korumayı ve güçlendirmeyi tercih eder.

Çok İyi Bir Dinleyicidir

Burçlar alemindeki erkeklerin sokulgan ve geveze olanı, sohbetleri başlatma becerisine sahip olanı İkizler erkeğidir. Boğa erkeği iyi bir konuşmacı değildir, fakat mükemmel bir dinleyici olmasıyla diyalog kurma konusundaki eksikliğini telafi eder.

Başarılı ve Maddecidir

Erkek boğa için nihai statü sembolü dünyada kendine uygun olan yeri oluşturup oraya kurulmak ve iyi bir hayatın tadını çıkarmaktır. Başarılı bir Boğa burcu kişisi birçok yeri gezmiştir, çok yönlü, gelişmiş zevkleri vardır ve zengin, güçlü, ünlü insanlarla kolayca kaynaşır.

Boğa burcu erkeği yüksekten atmaz, kendini övmez.  Durmadan göz alıcı bir eşe, lüks bir arabaya, görkemli bir eve veya birkaç yazlığa sahip olmasından söz etmez. Başarılarını göstermenin onlardan söz etmekten daha etkileyici olduğunu bilir.

Erkek boğa, zaman zaman egoist ve çıkarcı biri gibi görünmesine yol açabilecek derecede materyalisttir.

 

Güzelliği Derinden Takdir Eder

Boğa burcunun hiçbir bireyinin profili güzellikten söz edilmeden tamamlanmaz. Boğa erkeği güzelliğe ve sanata büyük değer verir. Fiziksel güzelliğin yanında güzel sanatları, şık mekanları, kaliteli yiyecek ve içecekleri de sever. Dünyadaki güzel ve ince şeylere düşkündür, beğenisine hitap eden her şeyden zevk alır. Birçok Boğa erkeği belli bir sanat dalıyla yakından ilgilidir.

Kariyer Yolcuğunda Gözü Yüksektedir

Genellikle kendisine yüksek bir statü kazandıracak bir kariyer hedefi koyar. Normalde risklerden kaçan, nazik bir insan olmakla birlikte iş dünyasında daha rekabetçi ve saldırgan davranabilir.

Ayrıca, toprağa ve doğal dünyaya, bu alanlarda çalışmasını sağlayabilecek derecede büyük bir sevgi duyar. Bu yüzden ormanlık alanları korumak, tarımla uğraşmak veya vahşi doğada bir kariyer yapmak gibi şeylerin peşine düşebilir.

Boğa Burcu Erkeğinin Aşk Hayatı

Belki biraz abartılı bulacaksınız ama bir Boğa erkeği ile birlikte olmak bazen ilahi bir deneyim olabilir. Burcun yönetici gezegeni Venüs bu adamlara karşı koyulması zor bir cazibe bahşetmiştir. Buna ek olarak, sevdikleri zaman derin duygularla ve kendilerini gerçekten vererek severler.

 

Boğa burcu erkeğini anlamak için bir kadını çeşitli biçimlerde şımartan, romantik sürprizler yapan ama aşkı kovalama eğiliminde olmayan bir adamı düşünün. Erkek boğanın sevgilisine hediyeler alması, onu pahalı menülerle şımartması veya yastığının üstüne her gün bir gül bırakması seyrek olarak rastlanan bir şey değildir. Ancak, sevginin ayağına gelmesi gerekir. Kendisi onun peşine düşmez.

İlişkisinden Kolayca Kopamaz

Boğa erkeğinin bir ilişkiye dahil olması ne kadar zorsa artık tadı kaçmış bir ilişkiden kopması da o kadar zordur. Aslında, özellikle dokunaklı bir ayrılık yaşanırsa, bunun üstesinden gelmek yıllarını alabilir.

Boğa Erkeği Hangi Burçların Kadınlarıyla Uyumludur?

Erkek boğa uyumlu ve kararlı bir partnerdir, bu yüzden birçok burcun kadınlarıyla uyumlu bir beraberlik kurabilir. Ancak, aşağıdakilerle uzun vadeli bir ilişki kurma şansı daha yüksektir.

Boğa erkeği – Oğlak kadını: Bu ikili hayattaki önemli şeyler üzerinde kolayca anlaşabilirler. Oğlak da uyumludur ve Boğayı kendine nasıl çekeceğini bilir. Oldukça şehvetli bir ilişkileri olması beklenir.

Boğa erkeği – Başak kadını: Biraz geleneksel, güvenli ve sağlam bir ilişkileri olur. Hayata bakışları birbirine yakındır. Birbirlerini tamamen anlarlar ve romantik açıdan da uyum sağlarlar.

Boğa erkeği – Balık kadını: Bu pek alışılmadık bir toprak – su karışımıdır ama bu kadınla erkek birbirleri için uygundurlar. Boğa, Balığın ihtiyaç duyduğu güçlü temeli ve güvenliği sağlarken Balık da ilişkiye daha derin bir anlayış ve daha fazla hassasiyet kazandırır.

Boğa Burcu Erkeği Hakkında

Boğa erkeğini tavlamak için bilmeniz gereken 13 şey

Boğa erkeği – İkizler kadını

Boğa erkeği – Yengeç kadını

Aslan kadını – Boğa erkeği

Boğa erkeği – Kova kadını

Boğa erkeği – Yay kadını

Akrep kadını – Boğa erkeği

 

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Boğa Burcu Erkeğini Anlamak

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni yazılardan haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Giriş Yap

Bin Kelam ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin