xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Boğa Erkeği – Başak Kadını Aşk Uyumu

0 3.982

Sevgi tanrıçası olarak da bilinen Venüs gezegeni tarafından yönetilen Boğa burcu erkeği ile tanrıların elçisi olarak da anılan Merkür gezegeni tarafından yönetilen Başak burcu kadını oldukça uyumlu bir çift teşkil ederler. Erkek sıcak kalpli, cesur, sakin, sadık ve kibar, kadın ise entelektüel, mantıklı, şefkatli ve yardımseverdir. Harika bir dostluk kurmalarını ve ilişkilerinin uzun süreli olmasını sağlayan birçok benzer özelliğe sahiptirler.  Boğa erkeği – Başak kadını hiçbir çatlak içermeyen bir ilişki değildir elbette, böyle bir ilişki yoktur zaten; ama çoğu zaman iki taraf için de mutlu ve keyifli bir deneyimdir.

Bu beraberlikte kadın, erkeğin öfkesini yatıştırma kapasitesine sahiptir. Böyle güçlü, sert ve inatçı bir erkeğin bakış açısını anlamak kolay değildir, ancak Başak kadınının zihinsel yetenekleri yumuşak ve şefkatli bir tarafı da olan bu erkeği anlamasını ve onunla başa çıkmasını kolaylaştırır.

Bu ikili, ilişki sırasında birlikte büyümelerini ve gelişmelerini sağlayan derin bir duygusal bağ oluşturabilirler. Karakterleri birçok açıdan birbirine benzediği için her biri kendi gücü ve kararlığıyla diğerinin zayıf yönlerini telafi edebilir.

Başak burcu kadını – Boğa burcu erkeği beraberliğinde taraflar birbirlerini çok iyi anlarlar. Erkek, ilişkinin daha itaatkar tarafı olmaya itirazı olmadığı halde, onun kendisine dayanmaktan, kendisinden destek almaktan hoşlandığını görebilmek için sevgilisine rehberlik eder. Bu kadına aşık olduğu zaman onun bütün küçük dokunuşları tam olarak doğru yapmayı çok iyi bildiğini, ince detaylara dikkat ettiğini fark eder ve bunu takdir eder. Bu konuda iltifat ettiğinde kadın onun da kendisi kadar dikkatli olduğunu görür ve çabalarının takdir edilmesinden hoşlanır.

Aralarındaki iletişim oldukça güçlüdür. İkisi de olayları dramatik hale getirmektense barış içinde çözmeyi tercih eden kişilerdir, bu da uyumlu bir ilişki kurmalarını kolaylaştırır.

Kalabalıklar içinde yer almak Başak kadınının çok zevk aldığı bir şey değildir, ama bu gözü pek ve başarılı  adamın yanından bundan rahatsız olmaz. Zira erkek ona güvenlik hissi verir.

Küçük ve sıradan şeyler bu çiftin yüzünde büyük bir gülümsemeye yol açar. Küçük jestler ikisini de mutlu eder ve yakınlıklarını pekiştirir.

Bir ilişkiye başlarken ikisi de yavaş ve çekingendirler ama bir kere aşık oldular mı şaşırtıcı derecede duygusal bir çift oluştururlar. Mahremiyete değer verdikleri için aşk hayatlarını kapalı kapıların ardında yaşarlar ancak cinsel açıdan gerçekten uyumlu olduklarından emin olabilirsiniz. Erkeğin romantik bir doğası vardır ve onun sağlam, güven veren varlığı kadının içsel duygusallığını dışarıya vurmasını sağlar.

Boğa erkeği, çalışmak söz konusu aslında hiç gevşek biri değildir, sıkı çalışır. Bununla birlikte, mola vermeyi hak ettiği zaman sonuna kadar eğlenmeye ve hayatın tadını çıkarmaya bakar. Başak burcundan olan partneri bu duruma hoşgörü göstermekte zorlanır, zira o eğlenmenin bile bir düzen içinde olması gerektiğini düşünen biridir. Neyse ki bu konuda çevresindekilere fazla baskı yapmaz.

Başak mükemmeliyetçi bir insandır. Boğa onun herhangi bir konuda hemen karar vermemesini, bunun için zaman ayırmasını da takdir eder. Kendisi de harekete geçmeden önce konu üzerinde düşünen bir insandır. İkisi de, diğer tarafta tepki uyandırmadan kendi hızlarında gidebileceklerini bilirler. Ancak, bir şey için hızlı bir şekilde karar vermek gerektiğinde sorun yaşayabilirler, çünkü bu ikisi için de kolay değildir. İkisinin de sert ve inatçı bir kişiliği olması da uzun vadede sorun yaratabilir.

Başak kadını – Boğa erkeği ikilisinin yaşayabileceği sorunlardan biri de kadının mükemmeli arzu eden yapısıdır. Partnerinden her şeyin en iyisini bekleyen ve kendisini de, partnerini de onu da durmadan kritik eden bu kadınla başa çıkmak kolay değildir.

Kadını tatmin edecek kadar düzenli ve organize bir insan olmayan erkek,  bu yüzden  fazla eleştirilirse sinirlenebilir, hatta, nadir de olsa, patlayabilir de. Onun neden bir şeyleri kendi haline bırakmayı başaramadığını, neden her zaman, her şeyi geliştirme isteği duyduğunu anlamakta zorluk çeker. Onun kendisinin istediği değişikliklere direnç gösterdiğini fark eden kadın, bu adamda çok sevdiği gücün bir kısmının da onun inatçılığından geldiğini anlamaya başlar.

Boğa sabit bir burçtur, Başak ise değişkendir. Bu yüzden bu beraberlikte Başak daha çok veren, uzlaşan, uyum sağlamaya çalışan taraf olmak durumunda kalır. Esnek bir kişiliği olduğu için çoğu zaman bunu nezaketle yapabilir. Egosu yüksek olmadığından, erkeğin taviz vermeyen yapısına adapte olabilir.

Bu ikilinin kısa ve orta vadede uyum sorunları yaşanması beklenmez. Uzun vadede bazı sorunlar yaşayabilirler ama çoğu zaman sevgi ve güvene dayalı güzel bir ilişki yürütürler.

Bunlar Da İlginizi Çekebilir:

Boğa erkeği – İkizler kadını 

Boğa erkeği – Yengeç kadını 

Boğa erkeği – Kova kadını 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.