xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Kova Erkeği – Başak Kadını Aşk Uyumu

0 1.966

Kova erkeği – Başak kadını ikilisi birbirleriyle uyumlu değildirler. Onları bir araya getirecek pek fazla şey yoktur. Birlikte mutlu olmak için ikisinin de uzlaşmaya açık olması, sorumluluk alması ve çaba göstermesi gerekir. Kalıcı ve iki taraf için de tatmin edici bir ilişki kurmaları mümkündür ama bunu yapmayı gerçekten istemeleri gerekir. Gereken gayreti göstermezlerse ilişkilerinin ayakta kalması zor olur.

Başak burcu kadını dengeli ve güçlü bir kişiliğe sahiptir. Hayatında düzeni ve rutini sever. Kova burcu erkeği de, çelişkili ve anlaşılması zor tarafları olmakla birlikte, onun gibi dengeli ve güçlü bir adamdır. Ancak, düzen ve rutin açısından iyi bir örnek değildir. Çok enerjiktir ve aktif bir sosyal hayat için her zaman hazırdır. Fakat bunu organize bir şekilde yapması pek mümkün değildir. Başak kızı ise son derecede organize bir insandır ve bu şekilde başarılı olur. Bu farklılık ikisi arasında sürtüşmeler yaşanmasına yol açabilir.

Kova erkeği daha hafif, kararsız ve aklı havada biridir. Evde zaman geçirmekten çok dışarıya çıkıp insanlarla görüşmeyi, bilgi ve fikir paylaşımı yapmayı tercih eder. Başak kadınının tercihi ise evde kalmak ve partneriyle beraber huzurlu zamanlar geçirmektir.

Kova burcu erkeği – Başak burcu kadını ikilisini bir araya getiren şey ortak zekalarıdır. Zeki ve yetenekli Başak kadını, Kova erkeğinin öngörüsüne ve mantığına hayranlık duyar. İlerici ve idealist Kova erkeği de onun içten gelen hizmet etme, yardımcı olma isteğinden etkilenir. Aralarında çok güzel bir arkadaşlık ilişkisi kurulabilir, ancak, ilişkileri çoğu zaman tutku ve heyecandan yoksun olur.

Sessiz, içine kapanık ve mesafeli bir kadınla aktif ve gürültülü bir erkeği bir araya getiren bu ilişkide yaşanabilecek sorunlardan biri de erkeğin özgürlüğüne düşkün olması ve bağımsız olma hissini sevmesidir. Başak kızı çok kıskanç değildir ve onu bir dereceye kadar serbest bırakır ama erkeğin kurallara pek aldırış etmeyen biri olması onu neredeyse dehşete düşürür. Sürekli olarak partnerinin başının belaya gireceği endişesine kapılır.

Onun endişeleri erkeği güldürür, ancak bazen kadının detaylara olan takıntısı yüzünden kafası karışabilir. Başak burcu kadını çok titiz ve dikkatlidir, o ise büyük resmi gören bir adamdır. Bu durum birlikte günlük yaşamlarında ikisini de düş kırıklığına uğratabilir.

Aralarında güçlü bir cinsel kimya yoktur. Başlangıçta ikisi de pek tatmin olmayabilirler ama aralarındaki uyumluluk tecrübenin etkisiyle artabilir. Zaman içinde yatak odasında birbirlerini tatmin etmenin yollarını bulabilirler.

Kova erkeği – Başak kadını ilişkisinde tarafların hayata bakışları birbirinden oldukça farklıdır. Erkek, akışa uymayı tercih eder. Kadının mükemmeliyetçiliğinden, gereksiz detaylara çok fazla takılmasından ve her şeyi detaylı olarak planlama arzusundan hoşlanmaz. Onun geniş bir arkadaş çevresiyle yoğun bir sosyal hayat yaşamak konusundaki ısrarı da kadının hoşuna gitmez.

Sağlıklı ve mutlu bir ilişki yaşamaları için kadının erkeğe rahatça nefes alabileceği serbest bir alan vermesi ve onu durmaksızın eleştirmekten kaçınması gerekir. Erkek geliş – gidişleri olan, biraz öngörülemez bir adamdır ama eleştirilmek bu yönünün değişmesine sebep olmaz, sadece onu gücendirir.

Kova erkeği, ilişkinin rutin gidişine arada bir mola verilmesi gerektiğini fark etmeye ve bu molaları mümkün olduğu kadar keyifli ve heyecanlı hale getirmek için çabalamaya eğilimli bir adamdır. Bu gerekliliği fark etmemiş gibi görünüyorsa, partnerinin ona hatırlatması gerekir. Büyük ihtimalle elinden geleni yapacaktır.

O, Başak kadını gibi titiz, düzenli ve planlı biri değildir ama doğası böyledir, bir kasıt veya kötü niyet söz konusu değildir. İlginçtir ki, ne kadar özgür olursa, partnerinin isteklerine göre hareket etme olasılığı o kadar artar. Bu adam ilişki içindeyken de bol miktarda hürriyete ihtiyaç duyan biridir ama aynı zamanda Başak kadınının sabrına ve istikrarına da ihtiyacı vardır.

Kova Burcu Erkeği – Başak Burcu Kadını Evliliği

Pek fazla ortak noktaları olmasa da, ikisi de istikrarlı birer eş olmalarını sağlayacak özelliklere sahiptirler. Kova, sabit bir burçtur. Bu nedenle burcun erkeği değişimi sevmez. Birine alıştıktan sonra onsuz olmaya veya yeni birine alışmak istemez. Evlenirse, olağanüstü durumlar dışında, evli kalır. Başak burcu kadını, evliliği de dahil olmak üzere hayatında yaptığı her şeyde başarılı olmak ister. Bu yüzden, evliliğinin yürümesi için çok çaba gösterir.

İkisi de çocuklarına mükemmel bir eğitim sağlamaya çalışırlar ve onları öğrenmeyi sevmeye teşvik ederler.

Sonuç

Kova erkeğiyle Başak kadını uyumsuz bir çifttirler ama ikisi de kendilerini uzun vadeli bir ilişki için olumlu birer aday yapan özelliklere sahiptirler. Birlikte kalmayı gerçekten ister, uzlaşmaya meyilli olur ve çaba gösterirlerse bu nitelikleri ilişkilerinin yürümesine yardımcı olur. Son bir kere daha hatırlatalım; bunun olması için ikisinin de bol miktarda emek vermeleri gerekir. Zira kendiliğinden, doğal bir şekilde uyumlu olan bir ikili değildirler.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.