Yay Erkeği – Yengeç Kadını Aşk Uyumu

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yengeç burcu kadını – Yay burcu erkeği arasındaki ilişki burçların uyumluluk tablosunda tepelerde değildir, ama tarafların birbirlerinin farklılıklarını kabul etmesi ve sabırlı davranmasıyla iyi gitme potansiyeline sahiptir.

Yay erkeğinin etrafında her zaman bir kalabalık vardır ve bu kalabalık genellikle kadınlardan oluşur. O, bulaşıcı bir coşkusu ve merakı olan bir adamdır. Onunla beraber olmak Yengeç kadınına eğlenceli ve heyecan verici gelebilir ama aynı zamanda bu ilişkide incinebilir de, zira erkeğin dürüstlüğü ve açık sözlülüğü bazen fazlaya kaçar ve kırıcı olur.

Yay erkeği – Yengeç kadını aşk ilişkisinin yolunda gitmesi için, zıt özelliklere sahip olan bu erkekle kadının birbirlerinin kişiliklerini kabul edip bazı tavizler vermeleri gerekir.

Yengeç kızı duygusal, utangaç, hassas ve huysuzdur. Ruh hali sıklıkla değişir ve bazen agresif davranır. Hayatta güvenli ve istikrarlı olmak ister, risk almaktan kaçınır. Bu özelliği yüzünden, partnerini seçerken de ihtiyatlı davranır. Duygularını kendisine nazik ve ilgili davranan bir erkeğe teslim etmek ister. Bir ilişkiye başlamadan önce karşısındaki erkeği derinlemesine analiz eder.

Başlangıçta utangaç ve naziktir, güven duydukça erkeğe daha çok yaklaşır, hatta bazen onu usandıracak kadar üstüne düşebilir. Aşık olduğu zaman sevgilisine daima sadık kalan bir kadındır. Su grubu üyesi olan bu duygusal kadın, ateş grubu mensubu olan savaşçı kişilikli Yay erkeğine ayak uydurmakta güçlük çekebilir.

Erkek aktif bir sosyal yaşamı olan, değişiklikleri seven, dolaşmak ve dünyayı keşfetmek isteyen biriyken o ev hayatını seven biridir. Bu konuda aralarında çatışma yaşanabilir.

Yay burcu erkeği – Yengeç burcu kadını ilişkisi çok güzel ve romantik bir şekilde başlayabilir ancak birbirlerinden ciddi derecede farklı olmaları zaman içinde sorunlar çıkmasına sebep olur. Kadın, dışarıdan bakıldığında soğuk ve küstah bir duruşu olsa da aslında savunmasız bir insandır ve son derecede hassastır.

Çatışmaları ve sözleri derinlemesine inceler, ilişkinin bütün tonlarını ve nüanslarını ayırt edebilir. Erkek ara tonlara onun kadar önem veren biri değildir. Dolaylı sözlere tahammülü yoktur. Onun tarzı parlak hedefler, yüksek profilli başarılar ve anlaşılır duygulardır, her şeyin basit ve hızlı olmasını ister.

Toplumsal kurallara saygı duyan biri değildir. Sözleri ve eylemleri düşüncesizce olabilir. Onun bu yönleri fazlasıyla duyarlı bir tabiatı olan Yengeç kadınının üzülmesine ve içine kapanmasına yol açabilir. İlişkilerinin kaderi birbirlerini kabul etmelerine ve karşılıklı saygı duymalarına bağlıdır.

Yengeç kızı bağımsız ve maddiyat odaklı bir insan olmakla beraber ailesi ve sevdikleri onun için önemli ve önceliklidir. Kendi ailesine de, partnerinin ailesine de ilgili ve saygılı davranması bu konudaki performansı pek iyi olmayan Yay erkeğinin hoşuna gider.

Akıllı bir kadındır, partnerine sağlam tavsiyeler verir, onu ilerlemesi ve yükselmesi için teşvik eder. Erkeğin neşeli doğası da ona iyi gelir. Bu erkek hakkında yeni şeyler öğrenmeyi sever. Bilinçli bir stratejiyle onu öğrenmeye ve anlamaya çalışır. Fakat Yayın kaygısız tavırlarından ve kadınların ona gösterdiği ilgiden rahatsız olabilir.

Yay burcu erkeği pervasız, huzursuz ve acelecidir, düşüncesizce risk alabilir. Ayrıca sakin, huzurlu bir aile hayatı sürdürmeye pek hevesli değildir. Onun bu yönleri Yengecin beyninde uyarı zilleri çalmasına yol açar. Öte yandan bu adam, coşkusu ve enerjisiyle Yengeç kadınının endişe ve sıkıntılarını azaltabilecek, onun kendini daha iyimser ve özgür hissetmesini sağlayabilecek biridir.

Fakat bunların olması için birbirlerini tamamlayan yönlerini fark edip değerlendirecek kadar uzun bir süre birlikte olmaları gerekir. Birbirlerine karşı sabırlı ve anlayışlı davranmazlarsa bu şansı kaybederler.

Yay erkeği – Yengeç kadını beraberliğinde yaşanacak muhtemel sorunlardan biri de tarafların üzüldükleri veya kızdıkları zaman sergiledikleri tavırdır. Erkek, bir ateş işaretinden beklenecek bir hiddete sahiptir ama öfkesi çabuk geçer ve genellikle çabuk unutur. Kadın ise asla unutmayan biridir. Üzüldüğünde içine kapanır, gözyaşı döker, huysuzlaşır ve pasif – saldırgan davranışlarda bulunur.

Olumlu duygularını da, olumsuz olanları da oldukça net bir şekilde ortaya koyan biri olan Yay, bundan ciddi derecede rahatsız olur. Duyguların ve tepkilerin şifreli, dolambaçlı, iğneli bir şekilde aktarılması bu burcun üyeleri için dürüst olmayan davranışlardır, bunu pek sevmezler.

Bu ikili gerçekten birbirlerine çok şey verebilirler fakat genellikle birbirlerine karşı sabırlı davranmayarak şanslarını ziyan ederler. Yayın pek sabırlı biri olmaması da ilişkilerini olumsuz etkiler. Kadın sevgi dolu ve ilgili bir insandır, erkeğin incitici tavırları da kasıtlı değildir. Onunla ilişki kurmak eğlenceli, canlandırıcı bir deneyim olur.

Yay kızıyla Yengeç erkeğinin farklı özellikleriyle birbirlerini tamamlamaları, birbirlerine güç vermeleri mümkündür. Aşkın gücüyle çelişkilerini çözümleyip uyumlu bir ilişki kurabilirler. Fakat bu kendiliğinden, kolay bir şekilde olmaz, ancak iki tarafın da emek vermesiyle gerçekleşir.

Bunlar Da İlginizi Çekebilir:

Başak kadını – Yay erkeği 

Balık kadını – Yay erkeği

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Yay Erkeği – Yengeç Kadını Aşk Uyumu

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni yazılardan haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Giriş Yap

Bin Kelam ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin