xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Başak Erkeği – Yay Kadını Aşk Uyumu

0 1.801

Başak erkeği – Yay kadını ikilisi arasında başlangıçta kayda değer bir çekim olabilir. Ancak, Yay doğuştan oyuncu ve rahat biriyken, Başak oldukça ciddi biridir. Önem verdikleri değerler ve ilişki tarzları farklıdır. Aralarındaki kopukluklar zaman içinde artabilir. Çeşitli anlaşmazlıklar ve fırtınalı tartışmalar yaşayabilirler.

İkisi de çok zeki ve adaletli insanlardır. Birçok ilke ve etiği paylaşırlar. İlk başta onları bir araya getiren şeyin bu olması muhtemeldir. İlişkileri genellikle arkadaşlık şeklinde başlar.

Yay, günlük programlarında esnekliği tercih eden bir maceracı, öğrenci, komedyen ve sporcudur. “Bağımsız”, bir Yayı tanımlamak isteyenlerin en çok kullandığı sıfattır ve bu nitelik burcun kadınları için özellikle geçerlidir.

Yay kızı, burç çizelgesinde başka hangi burçların etkisi olursa olsun, temel Yay burcu özelliklerini bir şekilde veya başka bir şekilde taşır. Örneğin sürekli çalışan bir öğrenci iken aynı zamanda geceleri bir kursa gidebilir veya sosyal bir grubun üyesi olabilir. Yaşama ortamının bir köşesinde büyük ihtimalle filmler, kitaplar ve seyahat rehberleri olduğunu görürsünüz.

Başak, detaylara çok dikkat eden bir planlamacı, iletişimci ve bir ölçüde ara bulucudur. Bütçenizi düzenlemek veya bir konuda bir eylem planı yapmak istiyorsanız ona başvurabilirsiniz. Konuyla ilgili hiçbir ayrıntıyı gözden kaçırmayacaktır. Bir Oğlak kadar ciddi ve sistemli olmayabilir, ancak, herhangi bir plandaki sorunları görür ve en küçük olanlarını bile çözecek bir görev listesi hazırlar. Bir gezi planı mı yapılacak; görülecek yer sayısını en üst düzeye çıkaracak rotayı hazırlayacak olan kişi odur.

Bir Yay burcu kadını – Başak burcu erkeği beraberliğinde ortaya çıkan hoş bir sonuç, birinin iyi özelliklerinin diğerinin iyi olmayan özellikleri üzerinde olumlu bir etki yapabilmesi ihtimalidir. Örneğin Yay kişisi dürtülerine göre hareket eden bir insandır ve parasını iyi idare edemeyebilir. Başak ise mali konularda daha akıllı davranan biri olarak biraz tasarruf yapmaya ve istikrarlı bir finans planı oluşturmaya önem verir.Yay da  detaylarda boğulduğu zamanlarda onu dürter ve planlarını yeni bir ışıkta görmesine yardımcı olur.

Bu ilişkide erkek kadına sabırlı olmayı öğretebilir, kadın, maceracı ve hayalci tarafıyla erkeğe yeni dünyaların kapılarını açabilir. Ancak, bunların olabilmesi için birbirlerinden bir şeyler öğrenmeyi ve birbirlerine destek vermeyi istemeleri gerekir.

İkisi de hareketli, hayatın içinde yer alan birçok şeyi deneyimlemek isteyen insanlardır ama hayata yaklaşımları farklıdır. Dişi Yay dünyanın işleyişine dair iyimser bir bakış açısıyla hayatı boyunca kaygısızca hareket eder. Eğlenmeyi, heyecanı sever. Kaygısız davranmaya eğilimlidir. Doğuştan dürüst bir insandır ama bazen dürüstlüğü kabalık derecesine varır. Son derecede bağımsızdır. Aile hayatının bir parçası olabilir ama her koşulda belli bir hürriyeti muhafaza etmek ister. Temel arzusu kendini memnun etmek ve özgürlüğünü her zaman korumak olan pervasız bir ruhtur kendisi. Sorumsuz davranabilir.

Başak burcu erkeği hayata daha sakin ve durgun bir şekilde yaklaşır. Metodik ve ayrıntı odaklıdır, her adımın mükemmel bir şekilde atılmasını ister. Hayatta bazı değerleri vardır, sağlamcı ve gerçekçidir. Çok sevecen olabilir ve kendini sevdiklerine adayabilir. Başkalarına yardım etmeyi seven, mütevazı, pratik bir adamdır. Ama aynı zamanda insanı çok fazla eleştirir ve sıklıkla bulduğu kusurlarla karşısındaki kişiye acı verebilir.

Her ikisi de sürekli olarak zihinsel uyarılmaya ihtiyaç duyan, dünyaya açık insanlardır. Değişken nitelikli olmaları çoğu zaman ilişkilerini tartışmaya ve bir çözüm bulmaya istekli olmalarını sağlar. Fakat, burçlarla ilgili diğer faktörlerin, örneğin yükselen burçların etkisiyle Başak’ın burcunun bütün keskin özelliklerini taşıması veya Yay’ın süper özgür ruhlu olması aralarında büyük bir uçurum oluşmasına sebep olabilir. Bir tatil planında onlarca kere değişiklik yapılması veya hayatın sürekli aynı durgun akışta devam etmesi bu ilişkiye zarar verir.

Başak erkeği – Yay kadını ilişkisinin mutlu bir şekilde devam etmesi için tarafların kişisel tutumları üzerinde çalışmaları, bazı konularda ortayı bulmak için ciddi bir çaba sarf etmeleri gerekir. Kadın konuşmadan önce düşünmeyi öğrenmeli, erkeğin de daha az yargılayıcı olmaya çalışmalıdır.  Başak Yayın esneklik ihtiyacını anlamalı, Yay da Başak’ın tutarlılık ihtiyacına saygı duymalıdır.  Birbirlerini gerçekten severlerse sorunlarını çözmenin yollarını bulabilirler.

Bunlar Da İlginizi Çekebilir:

Başak Erkeği – Boğa Kadını

Başak Erkeği – Kova Kadını

Başak Erkeği – Yengeç Kadını

Başak Erkeği – Oğlak Kadını

Başak Erkeği – Akrep Kadını

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.