xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Çiçeklerle Kaplanmış Harflerle Evlilik Teklifi

0 562

Yazının başlığı Tintswalo Atlantic’de evlenme teklifi de olabilirdi aslında, en başta niyetim buna benzer bir şeydi. Fakat “Marry me” cümlesinin harflerinin renk renk çiçeklerle süslenmiş hali o kadar hoşuma gitti ki bunun başlıkta belli olmasını istedim. Böylece makaleye “çiçeklerle kaplanmış harflerle evlilik teklifi ” ismini verdim.

Tintswalo Atlantic, Güney Afrika Cape Town’daki Chapman’s Peak yolunda yer alan lüks bir butik otel, bu arada. Hout Körfezi’ne bakan tesis bir ana otel, 10 standart süit ve bir de başkanlık süitinden oluşuyor. İnternetten birkaç fotoğrafına baktım, çok güzel görünüyor.

Romantik atmosferiyle balayı çiftleri için de ideal bir mekan. Popüler bir yer olduğundan hemen her zaman dolu, bu yüzden burası için yapılacak herhangi bir plan için rezervasyon yaptırmak gerekiyor.

Konumuza gelelim; yazının konusu olan teklif Sumehn’den Priyanka’ya geldi. Cape Town’lı olan çift, 5 yıldır beraberdiler.

Sumehn, kız arkadaşına teklifi yapmak için özel, büyülü bir ortam oluşturmak istedi. Güzel bir mekan ve arka planda çiçekli bir duvar onun için önemliydi.

Başvurduğu organizasyon şirketinden teklif sözlerinin çiçeklerle kaplanmış harfler ile oluşturulması önerisi geldi. Uzun süredir bu fikri denemek istiyorlar ve yardımcı olabilecek birini de tanıyorlardı. Bu kişi, harfler üzerinde gerçekten mükemmel bir iş çıkardı.

Teklif dekoru, oteldeki yarı özel bir alanda, havuzun çevresinde oluşturuldu. Zaman olarak gün batımı saatleri tercih edildi. Bu saatlerde sıcaklık daha az ve havuz da boşalmış oluyordu.

Havuzun çardağına çiçekler yerleştirildi. Çiftin olayı kutlaması için bir buz kovasının içinde içki ve kadehler koyuldu.

Asıl dikkat çekici unsur sarı, pembe, mor çiçeklerle kaplanmış olan harfler idi. Harfleri ışıklandırmak için üstünde küçük ampuller olan uzun bir kablo kullanılmıştı. Çarpıcı, etkileyici bir görünümleri vardı.

Dizinin üstüne çökerek bu an için almış olduğu pırlanta tektaş yüzüğü uzatan  Sumehn, sevgilisinden “Evet” cevabını aldı. O zamana kadar fotoğrafları gizlice çeken fotoğrafçı da ortaya çıktı. Ona poz vererek bir sürü fotoğraf çektirdiler. Bu kadar güzel bir günün anıları belgelenmeliydi, değil mi?

Sizi bilmem ama harfler benim çok hoşuma gitti. Bu türden yazılar için yabancı sitelere sıklıkla bakarım, böyle bir süslemeyi ilk defa görüyorum. Teklif fikirleri arayanlar, yolu siteye düşenler de görsün istedim. Ziyaretiniz için teşekkür ederim.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.