xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Kate Upton Giyim Tarzı

0 1.500

Modelliğe 2008 yılında başlayan ve geçtiğimiz 7 yıl içinde moda dünyasında kendine hatırı sayılır bir yer edinen 1992 doğumlu model Kate Upton; 2000’li yılların sıfır beden modasının orta yerine mükemmel kıvrımları ve vücuduyla barışık haliyle deyim yerindeyse bomba gibi düştü. Başta Victoria’s Secret ve Guess olmak üzere pek çok ünlü markanın iç çamaşırı reklamlarında, tanıtım ve defilelerinde sıklıkla boy gösteren Upton’ın gençliğinin ve güzelliğinin avantajını sonuna kadar kullandığını söyleyebiliriz.

 

İşi gereği ortaya koyduğu cazibeli ve seksi duruşun güzel modelin günlük stiline tam anlamıyla yansıdığını söylemek ise pek de kolay değil. Kendisini çekici yapan detayların farkında olan ve onları iyi kullanmayı bilen Upton; özel günlerde ya da moda çekimlerinde dikkat çekici kıyafetler kullansa da günlük stilinde çoğu zaman sade bir pantolon ve tek bir üst parçadan oluşan şık ama gösterişsiz kombinleri tercih ediyor. İşte öne çıkan birkaç kombinle Kate Upton stili;

Kate Upton Giyim Tarzı

Uzaktan bakınca tek parça bir tulummuş izlenimi verse de aslında birbirlerine oldukça yakın tonlara sahip bir pantolon ve bluzdan oluşan bu kombin göze çok güzel gelse de Kate Upton sokak stili denildiğinde akla gelen ilk kombinler arasında yer almıyor. Genç model bu kıyafeti bir reklam kampanyasının lansmanına giderken; yani yarı iş, yarı günlük bir durum için tercih etmiş. Kate Upton kendi içlerinde son derece sade olan pantolon ve bluzu derin bir göğüs dekoltesi, zımba detaylı ayakkabılar ve zebra desenli çantasıyla tamamlayarak tarzına kişilik kazandırmış.

Kate Upton Sokak Stili

İster ceket, ister bluz, ister pantolon olsun; beyaz ve sade parçalar Kate Upton stili içerisinde önemli bir yer tutuyor. Güzel yıldız arkadaşlarıyla buluşurken ya da seyahate çıkarken yırtık bir kot pantolonun üzerine düz beyaz, bol bir t-shirt giyebildiği gibi son derece şık bir kombini klasik tarzda beyaz bir ceketle tamamlayabiliyor. Bizce beyaz renk Upton’a yakışıyor olsa da ten renginden dolayı kreme yakın tonları veya kirli beyazı tercih etmesi daha isabetli olabilir.

Kate Upton Sokak Tarzı

Kate Upton giyimi konusunda gerçekten özenli ve seçici davransa da bu durumun sırıtmasını büyük bir başarıyla engelliyor. 1970’li yıllarda atağa geçip günümüzde üstünlüklerini yeniden ilan eden deri kıyafetler Kate Upton’ın stili içinde geniş bir yer tutuyor. Görselde gördüğünüz deri ceket ise Upton’ın en sevdiği ve özellikle günlük hayatında ve resmi olmayan partilerde sıklıkla kullandığı bir parça. Bize göre bu ceketin sırrı belli bir tarza ait olmamasında yatıyor. Fazla gösterişli ya da aşırı marjinal olmayan bu gibi parçalar pek çok duruma uyarlanarak kullanılabiliyorlar.

Kate Upton Abiye Kıyafetleri

Bir cep telefonu lansmanında çekilen bu görüntü; Kate Upton tarzı denildiğinde akla neden yalnızca derin göğüs dekoltesi ve iddialı kıyafetlerin gelmemesi gerektiğini anlatıyor. Kate Upton zannedilenin aksine iş dışındaki durumlarda vücudunun kıvrımlarını cüretkar biçimde ön plana çıkarmaktansa bedeniyle uyumlu, nispeten sade ve kaliteli kıyafetler giymeyi tercih ediyor. Açıkçası bu haliyle dergi kapaklarındakinden daha az güzel göründüğünü söylemek son derece zor!

Günümüzün ikon haline gelmiş ünlülerin tarzlarına ilgi duyuyorsanız “Ünlülerin Tarzları: Kate Middleton” başlıklı yazımıza da göz atabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.