xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Aşk Ve Evlilik Açısından Aslan Burcu Erkeği

0 1.501

Aslan burcu erkeği aşk hayatında doğası gereği son derecede şefkatli ve içten davranır. Eli çok açıktır. Hayatı zevk alarak, tadını çıkararak yaşamak ister. Kendisini mutsuz eden şeyler hakkında derin derin düşünerek içini karartmaktan kaçınır. Yaşam hakkında iyimser fikirlere sahiptir. Aynı olumlu özelliklere sahip olan insanları kendine çeker.

Güçlü bir otorite arzusu içindedir ve ilgi çekmekten hoşlanır. İçten gelen liderlik yeteneği sebebiyle, hayatta zorluk çeken insanlar için değerli bir rehber olabilir.

Gayretli yapısı onu yaşamdaki iyi şeylere doğru sürükler. Hayatta savurgan davranabilecek kadar rahat bir hale gelebilir; çünkü hayal gücü, çalışkanlığı ve zekası sayesinde iyi bir gelir elde etmesi mümkündür. Hırslı ve kararlı bir yapısı olduğu için istediği şeyleri elde edebilir.

Kesin fikirleri vardır, esnek düşünceli biri değildir. Başkalarının kendisininkilere muhalif olan fikirlerine karşı genellikle hoşgörüsüzdür. Bazen öfkeli bir tepki de verebilir.

Aşık Aslan erkeği sevgi dolu ve tutkuludur. Bir kadına bağlandığı zaman cesur ve cömert davranır. Evlilik içinde eşine karşı özenlidir. Eşinin doğum gününü veya evlilik yıl dönümlerini cömert hediyelerle veya eğlenceli partilerle kutlamaktan hoşlanır. Çocukları için çok şefkatli bir baba olur.

O, eşi ile birlikte bir bütün teşkil etmeyi ve ikisinin de daima merkezde olmasını ister. Hayat arkadaşı onu sollamaya çalışmadığı sürece tatmin edici, güzel bir ilişkileri olur. Ancak, bunu yapmaya kalkarsa aralarında ciddi sorunlar çıkabilir.

Zaman zaman fazlasıyla bencil davranır. Eşinin hayatını kontrol etme eğiliminde olabilir. Onun otoritesinin veya sahip olduğu maddi değerlerin kendisi için bir tehdit oluşturmasına tahammül edemez. Eşinin çocuklarıyla kendisinden daha fazla ilgi göstermesi halinde de kendini tehdit altında hissedebilir. Ayrıca ona kendi işinde veya mesleğinde bir yer, bir rol verme fikrinden de hoşlanmayabilir.

Her türlü yaşamsal etkinliği güçlü bir şekilde gerçekleştiren bir adam olduğundan kendisini rahatlatacak, aşırı enerjisini alacak huzurlu ve zevkli bir evlilik hayatı olmasını ister. Evliliği, onu dinlendirecek güvenli bir sığınak olmalıdır.

Aslan erkeği aile ilişkilerine önem verir ve ailesinin üyeleriyle birlikte bir nevi kraliyet birimi kurmaya çalışır. Çocuğunu eğitmek ve enerjisini doğru amaçlara yönlendirmek için özel bir çaba sarf eder. Geniş bilgi dağarcığı bir sonraki nesil için faydalı olabilir. Hayattaki başarısıyla gurur duyar ve ailesinin bu başarının meyvelerini yemesini ister.

Partnerinin zekasını ve tarzını takdir etmesini, sürekli olarak değişen dağınık ve vahşi hayallerini gerçekleştirmesi için cesaret vermesini bekler. Kendisinin alışkanlıklarına uyum sağlamasından da hoşlanır. Kontrol edilmekten hoşlanmaz ve sadakatsizliği hoş görmez.

Koç, Yay, Terazi ve İkizler burcu kadınlarıyla rahat, tatmin edici bir ilişkisi olur.

Aslan erkeğinin dünyaya gerçeklikten uzak, büyük fikirlerle liderlik etmeyi isteyen bir tarafı vardır. Başkalarını kendi düşünce ve eylemlerini saygıyla karşılamaları için zorlamak amacında olabilir. Hayatını, insanların eleştirilerine aldırış etmeden, krallar gibi yaşar.

Bir Aslan erkeğiyle beraber olmak heyecan verici, hatta büyüleyici bir deneyim olabilir. O her zaman yeni, taze fikirleri olan romantik ve tutkulu bir adamdır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.