xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Balık Erkeği – Terazi Kadını Aşk Uyumu

0 8.690

Sıklıkla ayarlamalar yapılmasını gerektiren bir ilişkidir Balık erkeği – Terazi kadını ilişkisi. Bu beraberliğin iyi gitmesi için bol miktarda sevgi ve anlayış gerekir. Balık duygusal düşünür, Terazi ise ilişkiye daha entelektüel ve mantıklı bir şekilde yaklaşır.

Balık burcu erkeği partnerine karşı kapalıdır, kendini açığa vurmaz. Bu durum Terazi kadınını rahatsız eder ve ilişkiyi sıkıntıya sokabilir. Bu ikili, sanat dallarını sevmek ve derin, köklü bir romantizm anlayışına sahip olmak açısından birbirlerine benzeseler de, farklılıkları çok fazladır ve aralarında iyi, sağlam bir ilişki olması ihtimali yüksek değildir. Paylaştıkları güçlü idealizm anlayışı hem bir nimet, hem bir lanet olabilir.

İkisi de ilişkilerinin mükemmel olmasını isterler. Terazi kadınının işareti öncüdür, bu kadın her şeyin, her zaman iyi gittiğinden emin olmak için inisiyatif kullanır, tartışmalara ve anlaşmazlıklara dayanamaz. Balık erkeğinin işareti değişken ve kararsızdır, bu adam Terazi kızının ihtiyaçlarına adapte olmak için çok uğraşır, ilişkinin iyi gitmesi için ciddi bir çaba harcar. Bu, Balık burcu erkeği – Terazi burcu kadını ikilisinin uyumlu bir beraberlik yürütmesine kesinlikle yardımcı olur ama her şeyi halletmeye yetmez.

Balık erkeği başlangıçta bu romantik, hassas, stil sahibi kadına doğru çekilir, Terazi kadını da onun tutkulu ve sempatik kişiliğini cazip bulur. Öte yandan, ikisi de aralarındaki çelişkileri fark ederler. Balık hayalcidir ve Terazi de davranışları öngörülemeyen biridir. Onun değişken ruh halleri erkeği durmadan şaşırtır.

Bu durum önce Balığın duygularına zarar verir, sonra da derin duygularını paylaşabileceği bir beraberlik aramasına yol açabilir. Aradığı şey daha fazla duygusal ilgidir, oysa Terazi ona bunu istediği gibi, her zaman verebilecek yapıda biri değildir. Terazi kızı akşamları partneriyle veya arkadaşlarıyla beraber dışarıda zaman geçirmek ister, Balık erkeği ev ortamından zevk alır.

Balığın tutarsızlığı mantıklı Teraziyi bazen hayal kırıklığına uğratabilir. Öte yandan, Terazi, erkeğin gömüldüğü hayaller dünyasından gerçek dünyaya geri dönmesine yardım da edebilir. Uyumları, aralarındaki aşkın derecesine bağlıdır. Birbirlerini çok severlerse, çoğu zaman erkeğin fazla hayalci ve duygusal doğasından kaynaklanan sorunlarını aşmayı başarabilirler.

Balık erkeği – Terazi kadını ikilisi genellikle birbirlerine doğru kolayca çekilirler ama bağlantıları her zaman sağlıklı değildir. Bu beraberlik bir hava / su kombinasyonudur ve bu bazen dalgalar oluşmasına yol açar. Ancak, sevgi ve anlayışla, birlikte yüzebilecekleri sakin bir deniz de oluşturabilirler. Fakat bunun için büyük gayret göstermeleri gerekir.

Balık erkeği partnerinin isteklerine cevap vermek için elinden gelen her şeyi yapar ama kadının eleştirel sözleri ve talepleri çok fazla olursa duygularının zedelendiğini hissedip ondan uzaklaşabilir.

Bu çift, duygusal ve manevi düzeyde birbirlerine karşı samimi bir sevgi duyarlar. İkisi de sakin ve mütevazı insanlardır. Balıkların çoğu kendilerine pek güvenmezler. Terazi kadını ise son derecede güvenli bir kadındır ama egosu yüksek değildir.

İlk başlarda ikisi de birbirlerini büyüleyebilir, kolayca aşka düşebilirler. Kadın erkeğin manevi yönüne ilgi duyar, erkek de onun sosyal ortamlardaki doğal zarafetini çekici bulur. Romantizmi severler ve birbirlerine pek çok çifti kıskandıracak şekilde kur yaparlar. Fakat ilişkileri ciddiyet kazanıp hayatın gerçekleriyle yüzleşmeleri gerektiği zaman aralarındaki aşk uyumluluğu zedelenmeye başlar. Her biri diğerinin, kendisinin onu koyduğu yüksek yerden aşağıya düşmeye başladığını fark eder.

Her ikisinin de havai, uçuk, ruhani yönlerini dengeleyecek güçlü bir kişilikle eşleştirilmesi gerekir – ne var ki bu dengeyi birbirlerinde bulamazlar. Birlikte kalmayı tercih edebilirler, fakat aralarında başlangıçta oluşan sevginin özü büyük ihtimalle kaybolur. Devam etseler de, çoğu zaman ikisini de tatmin etmeyen bir beraberlik yaşarlar.

Balık Burcu Erkeği Terazi Burcu Kadını İçin Neler Yapabilir?

2 kişilik romantik bir akşam yemeği planlayın. Ona bundan daha fazlasını veremezsiniz. Güzel, seçkin, şık yerleri, romantik ortamları çok sever ve böyle bir yerde bulunacağı zaman mükemmel bir şekilde hazırlanır.

Yapınız gereği kendi iç dünyanıza çekildiğiniz zamanlar olacaktır. Daha sonra, görmezden gelemeyeceği bir şekilde ona geri dönün.

İlişkinizde bir tatsızlık, bir boşluk varsa bu boşluğu doldurmak için çaba gösterin. Çiçekli, mum ışıklı, şaraplı bir gece için zaman ayırın. Ona sevecen, zeki, harika bir insan olduğunu söyleyin. Duyduğunuz aşkı saklamayın.

Sonsuz hayal gücünüzü onu sevmek için yeni yollar bulmak üzere çalıştırın. Bu kadının kalbi, övgüler, takdir eden sözler, romantik kaçamaklar karşısında bir çiçek gibi açılır.

Terazi Burcu Kadını Balık Burcu Erkeği İçin Neler Yapabilir?

Bu adam hassas, duyarlı, çabuk etkilenen biridir. Onu bu yüzden utandırmayın.

Fazla duyarlı olduğu için siz onu ezecek güce sahipsiniz, ama bunu yapmayın. Onu incitir veya utandırırsanız kendi dünyasına çekilir. Bu adam yalnız olduğu zaman kendini kötü hisseden biri değildir, size veya bir başkasına ihtiyaç duymaz ve kabalığı, acımasızlığı tolere edemez.

Bu erkek, bilgelik ve duyarlılıktan anlamayan insanlara pısırık biri gibi görünebilir. Güçlü yönleri de vardır ama sertlik ve dayanıklılık onların arasında değildir. Onu hayatınızda tutmak istiyorsanız, bu haliyle kabul ve takdir etmelisiniz.

Ağlayabiliyorsa, bunu yaptığı zamanlarda ona sarılın ve kalbinizi onun duygularının akması için açık tutun. Bu, hayatınızı zenginleştirecektir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.