xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Yılbaşı Bilekliği Nasıl Yapılır?

0 1.854

Aslına bakarsanız yılbaşı temalı bileklik modelleri yapmak hiç hesapta yoktu, yıllardır el yapımı takılar yaptığım halde daha önce yapmışlığım da yoktu. 15 gün kadar önce kuzenlerden biri aradı, bana yeni yıl bileklikleri lazım, sende var mı diye sordu, birkaç tane de örnek fotoğraf gönderdi.

Şöyle bir baktım, yapamayacağım şeyler değil, tamam dedim, hallederiz. Daha sonra internetten de yılbaşı bilekliği konulu görsellere baktım; yılbaşı renkleri (Ağırlıklı olarak kırmızı, yeşil, beyaz, dore – sarı) ve / veya yılbaşına uygun geyik, Noel Baba, hediye dolu çorap, kar tanesi vb. figürlerle süslenmiş modeller, bu işleri biraz bilen herkes yapabilir.

Ben bir 15 – 20 tane hazırladım ki onlar için ayrı bir video yapacağım. Bu yazı için bir yılbaşı bilekliği nasıl yapılır videosu hazırladım, şu anda yükleniyor.

Sabahın erken saatlerinden beri kızımın çektiği parça videoları montajlamak, yaptığım herşeyi gösteren ama çok da uzun olmayan bir video yapmak için çalışıyorum, artık gözlerim döndü. İyi kötü bir kendin yap bileklik videosu çıktı ortaya sanıyorum, ben bu konuda amatörüm, hataların kusuruna bakmayın lütfen.

Farklı modellerde bileklikler de yapılabilir tabii, ben plastik boncuklar kullandım, onun yerine kristal boncuklar kullanılabilir, sallantı malzemesi tek tip değil çeşit çeşit olabilir vesaire.

Böyle bir bilekliği yapabilmek için esas olan marifet takı çivisi kullanmayı öğrenmek; bunun için de bir miktar çiviyi ziyan etmeyi göze alarak denemeler yapmak lazım. Bir de halkaları güzel açıp sağlam kapamalısınız. Ondan sonrası yaratıcılığınıza kalmış, ne modeller çıkarılır. Ki ben de bir sürü çıkardım, videoda sadece 1 tanesini göreceksiniz.

Kendin Yap Yılbaşı Bileziği İçin Gereken Malzemeler

*2 adet kargaburun

*Kırmızı, yeşil ve beyaz boncuklar

*Sallantı malzemesi (Ben yıldız kullandım, başka şeyler de olabilir.)

*İnce ve kalın zincir

*Halka başlı ve top başlı takı çivileri

*Halka

*Klips (Penguen)

Yapımı Hakkında Bilgiler

Kullandığım boncuklar küçük olduğundan süslemeyi ince zincire yapmayı tercih ettim. Zincirin boyunu aşağı yukarı ince bir bileği kaplayacak boyda kestim ve ucuna halkaları klipsin geçebileceği kalınlıkta olan başka bir zincir ekledim. Bu zincir hem sallanan bir süs işlevi görür, hem de bilekliğin birkaç farklı çapta bileğe olmasını sağlar. Satış yapıyorsanız da kişi bilekliği kendisine değil başkasına alıyorsa özellikle işe yarar.

Top başlı takı çivilerine geçirdiğim boncukları bileklik zincirine 2 halkayla ekledim, böylece biraz uzayıp daha güzel sallanıyorlar.  Ucuna yıldız taktıklarım için tek halka kullandım, onlar zaten yeterince sallantılı olmuştu. Tekli boncukları çifter çifter taktım, daha zengin görünüyor öyle. Bazılarını 1 boncuk – 1 yıldız şeklinde çiftledim.

Süsleme sıklığını istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Daha bitişik de olur, daha aralıklı da.

En sonunda uzatma zincirinin sonuna da 1 yıldız ve birkaç boncuk ekledim.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.